Biuro FlyingAtom Ząbki

06 / 02 / 2023

Drugi tydzień lutego rozpoczynamy od dobrej wiadomości. Dziś otworzyliśmy nowe biuro FlyingAtom. Zapraszamy do naszego kolejnego punktu, który znajdziecie w podwarszawskich Ząbkach.

Biuro FlyingAtom Ząbki znajdziecie przy ulicy Radzymińskiej 326. Kantor Bitcoin FlyingAtom mieści się w lokalu nr 324. Tak jak w innych naszych biurach, można w tej placówce dokonać wymiany BTC, ETH, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut. Transakcje do 1000 euro można dokonać bez weryfikacji swoich danych. W biurze znajdziecie też wybrany asortyment z naszego sklepu FlyingAtom Shop. Kantor Bitcoin FlyingAtom Ząbki jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom.Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Biuro w Tarnowie jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-899 lub mailowo warszawa2@flyingatom.com .

hello world!