Kantor Bitcoin Białystok

Stolica województwa podlaskiego

Adres

ul. Spółdzielcza 8
lokal 215 I piętro
15-441 Białystok

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Miastem w północno – wschodniej części Polski gdzie można dokonać wymiany kryptowalut, jest Białystok. Białystok jest ważnym ośrodkiem handlu na wschodniej ścianie kraju ze względu na swoje strategiczne położenie. W takim ważnym punkcie nie mogło zabraknąć biura kantoru kryptowalut FlyingAtom. Kantor Bitcoin Białystok znajduje się na ul. Spółdzielczej 8 w lokalu 215 na I piętrze. W naszej placówce w Białymstoku można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.


Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Białymstoku tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Białystok to: 886-900-303 lub bialystok@flyingatom.com.


W Białymstoku kantor FlyingAtom oferuje możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce Kantor Bitcoin. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Białystok bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.


Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy Podlasia znajdziecie również Bitomat naszej firmy. Bitomat w Białystoku, w którym możemy sprzedać i kupić kryptowaluty za gotówkę znajduje się w Galerii Jurowieckiej przy ul. Jurowieckiej 1. W Bitomacie FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w jest też punktem, w którym można odebrać zakupione na stronie FlyingAtom Gold produkty złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej