Kantor Bitcoin Białystok

Stolica województwa podlaskiego

Adres

FlyingAtom
Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 4
lokal 305
15-111 Białystok

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Białystok - miasto w północno-wschodniej Polsce, będące stolicą województwa podlaskiego. Wśród miast wojewódzkich Polski, Białystok jest drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia i dziesiątym, co do liczby ludności. Ze względu na swoje strategiczne położenie w pobliżu wschodniej granicy Polski, Białystok pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu, a z przyległymi gminami tworzy tzw. aglomerację białostocką.

Miasto Białystok jest dużym ośrodkiem przemysłu włókienniczego, ale niemniej dobrze rozwinięty jest tutaj również przemysł elektromaszynowy (elektroniczny, maszynowy i metalowy), drzewny, spożywczy (z największym w Polsce zakładem Polmos) i materiałów budowlanych, a ponadto znajduje się tutaj huta szkła oraz elektrociepłownia. Białystok znany jest poza tym z odbywających się tutaj międzynarodowych Targów Tekstylno-Odzieżowych, Żywności i Przetwórstwa, Konsumpcyjnych i Rolno-Spożywczych.

Strategiczne położenie Białegostoku i pełnienie przez niego funkcji ośrodka handlu, głównie ze wschodem, miało swój niemały wpływ na powstanie w nim kantoru kryptowalut FlyingAtom. Biuro kantoru FlyingAtom zlokalizowane jest na trzecim piętrze w budynku przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 4 w lokalu 305.

W kantorze kryptowalut FlyingAtom w Białymstoku można umawiać się na handel bitcoinem, przy czym w kantorze tym dokonamy transakcji zarówno kupna, jak i sprzedaży przedmiotowej kryptowaluty. Jako FlyingAtom wymieniamy też inne najpopularniejsze kryptowaluty takie jak: ethereum, dash, litecoin czy nawet bezpośrednio USDT. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale kantoru FlyingAtom w Białymstoku, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zapewnienia odpowiednich warunków spotkania i dokonania wymiany.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej