Kantor Bitcoin Gdynia

Kantor kryptowalut w Gdyni

Adres

Kantor kryptowalut FlyingAtom
ul. Śląska 53/B304
81-304 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

W województwie pomorskim od kwietnia 2023 roku można korzystać z dwóch biur kantoru Bitcoin FlyingAtom. Do placówki w Gdańsku, dołączył właśnie punkt w Gdyni. Kolejny punkt wymiany kryptowalut w Trójmieście znajdziemy na 3 piętrze biurowca Xenon przy ul. Śląskiej 53. Znajdziecie nas w pokoju B304. W naszej placówce w Gdyni można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut. Biuro FlyingAtom w Gdyni jest doskonały miejscem do wymiany kryptowalut nie tylko dla mieszkańców tego miasta ale też tych z Małego Trójmiasta Kaszubskiego czy wszystkich korzystających z wypoczynku na polskim wybrzeżu.


Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Gdyni tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Gdynia to: 886-900-980 lub gdynia@flyingatom.com.


Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce KANTOR BITCOIN. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Gdynia bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.


Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w Gdyni znajdziecie również Bitomat naszej firmy. Bitomat Gdynia znajduje się w Centrum Handlowym Riviera, na poziomie -1 przy wejściu Śródmieście. W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20

Biuro FlyingAtom w Gdyni jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Krakowie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Gdynia prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Gdyni.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej