Kantor Bitcoin Gliwice

Środowisko kryptowalut w Gliwicach

Adres

Biurowiec Proximus
FlyingAtom
ul. Zwycięstwa 14
lok. 80, 3 piętro
44-100 Gliwice

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

We wrześniu 2022 roku w Gliwicach otworzyliśmy kolejne biuro naszego kantoru kryptowalut FlyingAtom. Kantor Bitcoin FlyingAtom w Gliwicach znajduje się w biurowcu Proximus przy ulicy Zwycięstwa 14, na 3 piętrze w lokalu 80. Tak jak w innych naszych biurach, można w tej placówce dokonać wymiany Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether USD (USDT), USD Coin (USDC) czy innych interesujących Was kryptowalut.


Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Gliwicach tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-343 lub gliwice@flyingatom.com.


FlyingAtom oferuje w Gliwicach transakcje wymiany kryptowalut w kantorach bitcoin i bitomatach z niskimi prowizjami. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce “Kantor Bitcoin“. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin w Gliwicach bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.


Oprócz kantoru kryptowalut w Gliwicach znajdziemy też Bitomat naszej firmy. Bitomat Gliwice, w którym możemy sprzedać i kupić kryptowaluty za gotówkę znajduje się w Centrum Handlowym Arena przy alei Jana Nowaka Jeziorańskiego 1. W Bitomacie można wymienić BTC, ETH oraz USDt i USDc po sieci ERC20.


Biuro FlyingAtom w Gliwicach jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Gliwicach można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Gliwice prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Gliwicach.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej