Kantor Bitcoin Tarnów

Kantor kryptowalut i bitomat w Tarnowie

Adres

FlyingAtom
ul. Słoneczna 28-30,
1 piętro,
33-100 Tarnów

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:30-16:30
Sobota – Niedziela: nieczynne

Województwo małopolskie zyskało kolejny punkt, w którym można wymieniać waluty cyfrowe. Zapraszamy do nowego kantoru kryptowalut FlyingAtom w Tarnowie. Kantor Bitcoin Tarnów znajduje się w biurowcu przy ulicy Słonecznej 28-30. Kantor kryptowalut FlyingAtom znajdziecie na 1 piętrze budynku. Tak jak w innych naszych biurach, można w tej placówce dokonać wymiany BTC, ETH, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Tarnowie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 16:30. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-470 lub tarnow@flyingatom.com

FlyingAtom oferuje w Tarnowie transakcje wymiany kryptowalut w kantorach bitcoin i bitomatach z niskimi prowizjami. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce “Kantor Bitcoin“. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Tarnów bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w Tarnowie znajdziecie też Bitomat naszej firmy. Bitomat Tarnów, w którym możemy sprzedać i kupić kryptowaluty za gotówkę znajduje się w Gemini Park Tarnów przy ul. Nowodąbrowskiej 127. W Bitomacie FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Tarnowie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Tarnowie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Tarnów prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez sklep internetowy FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Tarnowie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej