Kantor Bitcoin Ząbki

Kantor kryptowalut w Ząbkach

Adres

Kantor kryptowalut FlyingAtom
ul. Radzymińska 326,
lokal 324,
05-091  Ząbki

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Czwartek: 9:00-17:00
Piątek – Niedziela: nieczynne

W podwarszawskich Ząbkach można już korzystać z usług wymiany walut cyfrowych. Chcesz wymienić Bitcoina lub inne kryptowaluty? Nie musisz już jechać do centrum Warszawy. Na wymianę zapraszamy do nowego kantoru kryptowalut FlyingAtom w Ząbkach. Kantor Bitcoin Ząbki znajduje się w biurowcu przy ulicy ulicy Radzymińskiej 326. Kantor bitcoin FlyingAtom znajdziecie w pokoju 324. Tak jak w innych naszych biurach, można w tej placówce dokonać wymiany BTC, ETH, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Ząbkach tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-889 lub warszawa2@flyingatom.com.

FlyingAtom oferuje w Ząbkach transakcje wymiany kryptowalut w kantorze z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce Kantor Bitcoin. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Ząbki bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

W samych Ząbkach nie znajdziecie jeszcze Bitomatu. Natomiast można skorzystać z tej formy wymiany w jednym z warszawskich Bitomatów. Najbliżej Ząbek, wymiany kryptowalut w Bitcoin ATM dokonacie w Galerii Renova lub Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna. W Bitomacie FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Ząbkach jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Ząbkach można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Ząbki prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez nasz sklep internetowy FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Ząbkach.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej