Szkolenie: Bessa – najlepszy czas na zakupy

19 / 11 / 2018

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie organizowane przez FlyingAtom.  Poświęcone jest aktualnej sytuacji na rynku, bessie i dlaczego jest to najlepszy czas na zakupy. Poprowadzi je nasz specjalista od analizy ICO – Damian Dzienio.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą i interesujących się kryptowaltumi. Dla traderów, którzy chcą zarabiać więcej nie tradując, dla poszukujących projektów z perspektywą długofalową, dla osób początkujących chcących bardzo szybko wejść na wyższy poziom wiedzy inwestycyjnej oraz dla dla osób chcących zrozumieć technologię leżącą u podstaw kryptowalut i czemu jest ona tak ważna

Na szkoleniu dowiesz się:

  • czemu trading zawsze prowadzi do strat
  • jakie pytania powinieneś zadać sobie przez zainwestowaniem w nową kryptowalutę
  • jaki jest główny i jedyny czynnik wpływający na powodzenie projektu
  • o podsumowaniu roku 2018 i jakie wnioski powinieneś z tego wynieść
  • głębokiej analizy najważniejszych projektów na 2019 rok

Przychodząc do nas dowiesz się jak analizować projekty ICO, które potem zwielokrotnią Twój kapitał. Szkolenie jest stacjonarne, więc na miejscu Damian rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i dokładnie wyjaśni każdą kwestie.Po szkoleniu otrzymasz kontakt do Damiana, który sprawdzi Twoją pierwszą samodzielną analizę ICO.

Dodatkowo każdy, kto ukończy szkolenie dostanie certyfikat potwierdzający uczestnictwo i zdobytą wiedzę oraz zapewniający zniżki na kolejne szkolenia. Certyfikaty posiadają unikalne numery umieszczony na Blockchainie co gwarantuje ich oryginalność.

Cena za to wszystko  wynosi jedynie 899 zł brutto!

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz zapisach znajdziecie na: Bessa – najlepszy czas na zakupy

 

 

hello world!