Wspieramy wyjątkową akademię piłkarską

Zespoły młodzieżowe Escoli Varsovia rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce – m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję mierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy.
Z otwartymi ramionami

Escola Varsovia

Od 2021 jesteśmy oficjalnym sponsorem akademii i klubu piłkarskiego Escola Varsovia! Escola Varsovia to miejsce wyjątkowe na piłkarskiej mapie Polski.
Choć akademia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce, to dziś jest już jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Oprócz wsparcia dla całego zespołu, FlyingAtom nagradza również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszego zawodnika każdego meczu, FlyingAtom nagradza certyfikatem oraz srebrną, 1 uncjową monetą. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokona wyboru najlepszego zawodnika rundy, który zostanie nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.
Czytaj więcej

Ambasadorzy FlyingAtom

Ambasadorami FlyingAtom są utalentowani sportowcy wielu dyscyplin. Wspieramy uzdolnionych, młodych ludzi, którzy przekraczają granice przeciętności. Podziwiamy ich zapał pasję i energię. Wierzymy w nich, kibicujemy im i jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich rozwój i zdobywanie kolejnych trofeów.
zdjęcie Jarka Janowskiego

Jarek Janowski - Piłkarz (Escola Varsovia)

To 17-letni młody piłkarz od 4 lat reprezentujący barwy klubu Escola Varsovia. Piłkarz występuje w Centralnej Lidze Juniorów U17 oraz wspiera starsze zespoły Escoli. Jarek przygodę z piłką nożną rozpoczął w akademii Legii Warszawa, uczestniczył również w zgrupowaniu akademii młodych orłów.
Na początku 2022 roku podpisał umowę z agencją Escola PRO, która dba o dalszy rozwój jego kariery.
Czytaj więcej
zdjęcie Dawida Czerwa

Dawid Czerw - Mistrz szachowy (FIDE MASTER)

Dawid Czerw to nie tylko zdobywca tytułu FM-a (Mistrza FIDE), ale również profesjonalny streamer (transmisje z jego rozgrywek obserwuje już prawie 40 000 osób), autor artykułów poświęconych szachom. Codziennie relacjonuje swoje postępy w drodze do uzyskania tytułu Mistrza Międzynarodowego (IM).
Czytaj więcej

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Znajdź najbliższy kantor

Sprawdź listę naszych biur i wymień swoje kryptowaluty prosto i bezpiecznie.

Dowiedz się więcej