FlyingAtom Team

FlyingAtom to nie tylko Bitcoin i kryptowaluty. Wspieramy utalentowanych, młodych ludzi, którzy przekraczają granice przeciętności. Możesz śledzić ich poczynania na FlyingAtom Team na Facebooku i Instagramie

Ambasadorzy FlyingAtom

Ambasadorami FlyingAtom są utalentowani sportowcy wielu dyscyplin. Wspieramy uzdolnionych, młodych ludzi, którzy przekraczają granice przeciętności. Podziwiamy ich zapał pasję i energię. Wierzymy w nich, kibicujemy im i jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich rozwój i zdobywanie kolejnych trofeów.
Ida Kupś

Ida Kupś - mistrzyni Polski we wspinaczce sportowej

Ida to pochodząca z Krakowa, młoda zawodniczka, która już od wielu lat zachwyca swoimi umiejętnościami na ściance wspinaczkowej. Mimo swojego młodego wieku (22 lata) zdążyła już zostać wielokrotną mistrzynią Polski we wspinaczce sportowej w kategoriach Boulderingu oraz prowadzenia.
Czytaj więcej
zdjęcie Dawida Czerwa

Dawid Czerw - Mistrz szachowy (FIDE MASTER)

Dawid Czerw to nie tylko zdobywca tytułu FM-a (Mistrza FIDE), ale również profesjonalny streamer (transmisje z jego rozgrywek obserwuje już prawie 40 000 osób), autor artykułów poświęconych szachom. Codziennie relacjonuje swoje postępy w drodze do uzyskania tytułu Mistrza Międzynarodowego (IM).
Czytaj więcej
Patryk Pytlewski

Patryk Pytlewski - piłkarz Górnika Zabrze

Patryk Pytlewski jest obiecującym, 19-letnim piłkarzem grającym obecnie w drugiej drużynie Górnika Zabrze. Swoją drogę do kariery profesjonalnego piłkarza rozpoczął w wieku 5 lat w swoim lokalnym klubie. Następnie trenował w GKS Katowice, później w Escola Varsovia.
Czytaj więcej

Wspieraliśmy

Zespoły młodzieżowe Escoli Varsovia rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce – m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję mierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy.
Z otwartymi ramionami

Escola Varsovia

W sezonie 2021/2022 byliśmy oficjalnym sponsorem akademii i klubu piłkarskiego Escola Varsovia! Escola Varsovia to miejsce wyjątkowe na piłkarskiej mapie Polski.
Choć akademia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce, to dziś jest już jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Oprócz wsparcia dla całego zespołu, FlyingAtom nagradzał również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszego zawodnika każdego meczu, FlyingAtom nagradzał certyfikatem oraz srebrną, 1 uncjową monetą. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokonała wyboru najlepszego zawodnika rundy, który został nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.
Czytaj więcej

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Znajdź najbliższy kantor

Sprawdź listę naszych biur i wymień swoje kryptowaluty prosto i bezpiecznie.

Dowiedz się więcej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram