Wspieramy Piasta Gliwice!

10 / 05 / 2022

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona sponsorów Piasta Gliwice. Nasza współpraca z klubem będzie opierała się na wielu płaszczyznach, gwarantując wsparcie finansowe zarówno dla pierwszej drużyny, jak i Akademii Piłkarskiej Piasta Gliwice. Umowa współpracy została podpisana na dwa lata.

Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z jednym z czołowych polskich klubów piłkarskich, Mistrzem Polski z sezonu 2018/19 i najbardziej utytułowanym śląskim klubem XXI wieku. Współpraca z Piastem to dla nas kolejny krok we wspieraniu uzdolnionych sportowców w naszym kraju. Szczególnie zależy nam na rozwoju młodzieży. Od zeszłego roku sponsorujemy klub Escola Varsovia, w którym trenuje ponad 1000 młodych sportowców. W naszym wsparciu nie ograniczamy się jedynie do piłki nożnej. Stworzyliśmy też grupę FlyingAtom Team gdzie wspieramy młodych sportowców z różnych dziedzin. Należą już do niej Dawid Czerw (szachy), Ida Kupś (wspinaczka), Dawid Zagórski (piłka nożna), Bartłomiej Sanetra (narciarstwo), Antoni Kawczyński (żużel). Mamy nadzieję, że współpraca FlyingAtom z gliwickim klubem przyczyni się do kolejnych sukcesów sportowych Piasta oraz wspomoże działanie klubowej akademii – przyznał Dawid Muszyński z firmy FlyingAtom.

Gliwice 08.05.2022 Pilka nozna. PKO Ekstraklasa. Piast Gliwice – Lech Poznan . n/z. Umowa sponsorska Flying Atom Fot. Irek Dorozanski

Cieszymy się, że firma FlyingAtom, która jest liderem w branży kryptowalut, dołącza do grona sponsorów Piasta Gliwice. Od teraz wspólnie będziemy walczyć o najwyżej cele! Jestem przekonany, że ta nowa dziedzina, która z roku na rok zaczyna się cieszyć coraz to większą popularnością, przyniesie korzyści również w świecie piłkarskim. Wierzę, że sport i kryptowaluty mogą iść wspólnie w parze, wyprowadzając klub na jeszcze wyższy poziom, oraz oferując FlyingAtom nowe perspektywy rozwoju i popularyzacji firmy. Witamy w Niebiesko-Czerwonej rodzinie – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

Współpraca z Piastem Gliwice wpisuje się w naszą strategię promocji firmy poprzez sport. Dążymy obecnie do poszerzenia rozpoznawalności marki FlyingAtom i partnerstwo z Piastem może pomóc nam osiągnąć te zakładane cele biznesowe. Wierzymy, że nasze wsparcie zapewni klubowi potrzebną stabilizację i będzie podwaliną pod kolejne sportowe sukcesy – zakończył Łukasz Szymonek.

Gliwice 08.05.2022 Pilka nozna. PKO Ekstraklasa. Piast Gliwice – Lech Poznan . n/z. Umowa sponsorska Flying Atom Fot. Irek Dorozanski
hello world!