Dołącz do zespołu FlyingAtom

Poszukujemy osób chętnych do pracy w branży kryptowalutowej i złotniczej. Działamy już 8 lat, mamy kilkanaście oddziałów terenowych i prowadzimy sprzedaż internetową, ale wciąż się rozwijamy i z tego powodu jesteśmy otwarci na wszelkie umiejętności jakie posiadasz. W szczególności szukamy osób, które mają doświadczenie z pracą w kantorze/finansach/bankowości, ale też marketingu, HR czy IT. Jeżeli zastanawiasz się czy wysłać swoje CV nie wahaj się - uważnie przeglądamy wszystkie zgłoszenia! CV prosimy kierować na adres rekrutacja@flyingatom.com. Osoby wysyłające CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FlyingAtom sp. z o.o. i Flyingatom GOLD sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).


O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów i doświadczonych inwestorów. Aktywnie działamy na rzecz popularyzacji kryptowalut. Od 2015 roku oferujemy prosty i bezpieczny zakup i sprzedaż Bitcoina oraz wielu innych kryptowalut. Nasze biura i bitomaty znajdziesz w 27 polskich miastach. Prowadzimy również sprzedaż srebra i złota inwestycyjnego.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00

Dowiedz się więcej

Znajdź najbliższy kantor

Sprawdź listę naszych biur i wymień swoje kryptowaluty prosto i bezpiecznie.

Dowiedz się więcej