zdjęcie przedstawiające firmowe spotkanie

Poznaj nas

zdjęcie przedstawiające firmowe spotkanie
Jesteśmy pasjonatami branży kryptowalut.
FlyingAtom to polska sieć kantorów Bitcoin i Bitomatów. Od ponad 6 lat zajmujemy się skupem i sprzedażą Bitcoina i wielu innych popularnych kryptowalut, takich jak np. Ethereum, Tether, Litecoin, USDC. 
Naszym celem jest zapewnić Tobie wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

Ambasadorzy

zdjęcie mężczyzn grających w piłkę z logiem flyingatom w tle
Ambasadorami FlyingAtom są utalentowani sportowcy wielu dyscyplin. Wspieramy uzdolnionych, młodych ludzi, którzy przekraczają granice przeciętności. Podziwiamy ich zapał pasję i energię. Wierzymy w nich, kibicujemy im i jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich rozwój i zdobywanie kolejnych trofeów.
Dowiedz się więcej

Grupa FlyingAtom

logo flyingatom.gold

FlyingAtom.Gold

FlyingAtom.Gold prowadzi sprzedaż fizycznego złota i srebra. Nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem w branży metali szlachetnych. Oferta inwestycyjna to złote i srebrne sztabki inwestycyjne oraz monety bulionowe renomowanych na całym świecie producentów. 
logo flyingatom.shop

FlyingAtom.Shop

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność jako kantor kryptowalut, nikt z Nas nie myślał o sklepie. Wraz z prężnym rozwojem głównej spółki, postanowiliśmy zaryzykować otwierając pierwszy w Polsce sklep dla entuzjastów kryptowalut. Przez cały czas pracujemy nad powiększaniem dostępnego asortymentu oraz rozbudowywaniem funkcjonalności sklepu. Do tego momentu dysponujemy asortymentem prawie 500 różnego rodzaju produktów związanych z tematyką kryptowalut, w tym portfeli sprzętowych.
logo flyingatom.pl

FlyingAtom.pl

Jako FAPL działamy w zakresie bezpośredniego handlu kryptoaktywami z Klientami przy uwzględnieniu komunikacji elektronicznej i zapłaty przelewami bankowymi, przy zachowaniu reguł zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Praniu Brudnych Pieniędzy i Finansowania Terroryzmu z dnia 1 marca 2018 r. (dalej „Ustawa”). Jesteśmy Instytucją Obowiązaną w tym zakresie i stosujemy reguły bezpieczeństwa finansowego zgodnie z tą Ustawą.
logo bithub.pl

BitHub.pl

BitHub to największy w Polsce informacyjno – publicystyczny portal o tematyce blockchain i kryptowalut. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kryptowalutami, czy też masz już na tym polu spore doświadczenie, w BitHub z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Naszym celem jest popularyzacja oraz integrowanie kryptowalutowej społeczności. Poprzez aktywne tworzenie portalu o tej tematyce mamy możliwość dostarczania Tobie zawsze aktualnych treści na najwyższym poziomie. BitHub.pl tworzymy z myślą o każdym Czytelniku. Staramy się cały czas rozwijać nasz portal i możesz być pewny, że z czasem będziemy dodawać nowe, ciekawe działy.