O nas

To nie nasze życie zawodowe, to dzieło naszego życia

O firmie

FlyingAtom to polski kantor zajmujący się skupem oraz sprzedażą kryptowalut. Działamy na rynku od 2015 roku i cieszymy się znakomitą opinią. Poza działalnością handlową zajmujemy się również organizacją profesjonalnych szkoleń oraz rozliczeniami i doradztwem podatkowym związanym z kryptowalutami. Posiadamy kilka własnych biur oraz sieć przedstawicielstw obejmujących całą Polskę. Naszym celem jest zapewnić klientom wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

Nasz Zespół

Dawid Muszyński

Inwestycje, finanse, analiza rynku
Prawdę mówiąc znaczną część kompetencji, którymi mogę się podzielić, jesteś w stanie nabyć samodzielnie. Jest jeden szkopuł – jest to bardzo pracochłonne i wymaga dużego doświadczenia. Korzystając z gotowych, przygotowanych i zebranych przeze mnie informacji zaoszczędzisz czas, a w dodatku – dotrzesz do wiedzy niedostępnej dla ogółu. Pomogę Ci również w zrozumieniu pewnych aspektów funkcjonowania Bitcoina. Już czwarty rok frapuje mnie tematyka Bitcoina. Spędziłem wiele czasu, buszując w informacjach na temat tej kryptowaluty. Były to zarówno zaawansowane prace badawcze nt.: przedsięwzięć Bitcoinowych, kursu i wpływu na wahania, a także jak ta nowoczesna waluta funkcjonuje w polskim środowisku. W kręgu moich zainteresowań są również nieruchomości, rynek walutowy, złoto oraz rynek papierów wartościowych. Interesuję się blogami alternatywnymi, idącymi wbrew powszechnym nurtom. Są to m. in. teksty dwagrosze.com oraz independenttrader.pl.

Janusz Zieliński

Szkolenia, bezpieczeństwo, kryptowaluty
'Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.' jest to zasada, którą kieruję się gdy występuję na konferencjach oraz podczas prowadzenia i organizowania szkoleń FlyingAtom z tematu kryptowalut. Bitcoinem interesuję się od 2012 roku równocześnie poszerzając swoją wiedzę o bezpieczeństwie. Od momentu powstania strony BitHub.pl obejmuję na niej stanowisko analityka kryptowalut współtworząc portal. W swoich artykułach również skupiam się na przekazywaniu wiedzy w zrozumiały dla każdego sposób dzięki czemu były one cytowane m.in przez Forsal i Gazetę Prawną. Pomogę Ci w zrozumieniu tego czym są i jak działają kryptowaluty oraz jak zadbać o bezpieczeństwo, żeby nie martwić się o swoje środki.