O nas

To nie nasze życie zawodowe, to dzieło naszego życia

O firmie

FlyingAtom to polski kantor zajmujący się skupem oraz sprzedażą kryptowalut. Działamy na rynku od 2015 roku i cieszymy się znakomitą opinią. Poza działalnością handlową zajmujemy się również organizacją profesjonalnych szkoleń oraz rozliczeniami i doradztwem podatkowym związanym z kryptowalutami. Posiadamy kilka własnych biur oraz sieć przedstawicielstw obejmujących całą Polskę. Naszym celem jest zapewnić klientom wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

Nasze projekty

Bithub.pl

BitHub to największy w Polsce informacyjno – publicystyczny portal o tematyce blockchain i kryptowalut. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kryptowalutami, czy też masz już na tym polu spore doświadczenie, w BitHub z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Naszym celem jest popularyzacja oraz integrowanie kryptowalutowej społeczności. Poprzez aktywne tworzenie portalu o tej tematyce mamy możliwość dostarczania Tobie zawsze aktualnych treści na najwyższym poziomie. BitHub.pl tworzymy z myślą o każdym Czytelniku. Staramy się cały czas rozwijać nasz portal i możesz być pewny, że z czasem będziemy dodawać nowe, ciekawe działy.

FlyingAtom.gold

FlyingAtom.Gold prowadzi sprzedaż fizycznego złota, srebra oraz diamentów inwestycyjnych. Nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem w branży metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych. Oferta inwestycyjna to złote i srebrne sztabki inwestycyjne oraz monety bulionowe renomowanych na całym świecie producentów. Diamenty inwestycyjne z naszej oferty posiadają certyfikaty najlepszych międzynarodowych instytutów gemmologicznych funkcjonujących na rynku. Każdy z diamentów posiada laserową inskrypcję, czyli mikronumer znajdujący się na rondyście diamentu, zgodny z numerem znajdującym się w certyfikacie. Jest to w tej chwili najlepsze zabezpieczenie gwarantujące autentyczność diamentu.

FlyingAtom.shop

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność jako kantor kryptowalut, nikt z Nas nie myślał o sklepie. Wraz z prężnym rozwojem głównej spółki, postanowiliśmy zaryzykować otwierając pierwszy w Polsce sklep dla entuzjastów kryptowalut. Przez cały czas pracujemy nad powiększaniem dostępnego asortymentu oraz rozbudowywaniem funkcjonalności sklepu. Do tego momentu dysponujemy asortymentem prawie 500 różnego rodzaju produktów związanych z tematyką kryptowalut, w tym portfeli sprzętowych.

FlyingAtom.pl

Jako FAPL działamy w zakresie bezpośredniego handlu kryptoaktywami z Klientami przy uwzględnieniu komunikacji elektronicznej i zapłaty przelewami bankowymi, przy zachowaniu reguł zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Praniu Brudnych Pieniędzy i Finansowania Terroryzmu z dnia 1 marca 2018 r. (dalej „Ustawa”). Jesteśmy Instytucją Obowiązaną w tym zakresie i stosujemy reguły bezpieczeństwa finansowego zgodnie z tą Ustawą.

Wspieramy

FlyingAtom x Escola Varsovia

FlyingAtom został nowym sponsorem akademii i klubu piłkarskiego Escola Varsovia! Escola Varsovia to miejsce wyjątkowe na piłkarskiej mapie Polski. Choć akademia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce, to dziś jest już jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. W ramach umowy sponsorskiej FlyingAtom wspiera finansowo akademię klubu oraz dokonał zakupu strojów meczowych dla zespołów Escoli. Oprócz wsparcia dla całego zespołu, FlyingAtom nagradza również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszego zawodnika każdego meczu, FlyingAtom nagradza certyfikatem oraz srebrną, 1 uncjową monetą. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokona wyboru najlepszego zawodnika rundy, który zostanie nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.