Rozpoczynamy współpracę z mistrzem szachowym

18 / 02 / 2022

Rozpoczynamy na kolejną sportową współpracę. Logo naszej sieci kantorów kryptowalut i bitomatów od roku obecne jest na piłkarskich koszulkach zespołu Escola Varsovia, a dzięki nowej współpracy już niedługo zagości również na turniejach szachowych.

Będzie to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z Mistrzem FIDE Dawidem Czerw.

Inwestowanie jest jak szachy

Zarówno w szachach, jak i w inwestowaniu zastosowanie odpowiedniej strategii często decyduje o zwycięstwie. Nie powinno więc dziwić nasze zainteresowanie tym sportem i rozpoczęciem współpracy z popularnym mistrzem szachowym.

Dawid Czerw to nie tylko zdobywca tytułu FM-a (Mistrza FIDE – Międzynarodowej Federacji Szachowej), ale również profesjonalny streamer (transmisje z jego rozgrywek obserwuje już prawie 25 000 osób na kanale DawidCzerwTV), autor artykułów poświęconych szachom, a za jakiś czas prawdopodobnie również Mistrz Międzynarodowy (IM).

W ramach nawiązanej współpracy Mistrz FIDE Dawid Czerw będzie występował na turniejach szachowych w koszuli z logo FlyingAtom. Informacje o nas pojawią się też w produkcjach video przygotowywanych przez szachowego mistrza.

Pasjonatom szachów polecamy natomiast lekturę bloga prowadzonego przez mistrza FIDE: dawidszachuje.pl

W najbliższym czasie powiadomimy Was o kolejnych współpracach z uzdolnionymi sportowcami. Efekty tych wspólnych działań będzie można obserwować na profilu na Instagramie: LINK

hello world!