Gramy razem z Escola Varsovia!

14 / 04 / 2021

Miło nam poinformować że zostaliśmy sponsorem klubu i akademii piłkarskiej Escola Varsovia.

Escola Varsovia to miejsce wyjątkowe na piłkarskiej mapie Polski. Choć akademia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce, to dziś jest już jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Takie też były pierwotne założenia – pokazać, że w Polsce można szkolić inaczej – lepiej. Zespoły młodzieżowe Escoli Varsovia rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce – m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję mierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy. Zespół seniorski Escoli można obecnie oglądać na poziomie IV ligi.

W ramach umowy sponsorskiej wspieramy finansowo akademię klubu oraz zakupiliśmy stroje meczowe dla zespołów Escoli. Zespół seniorów w nowych strojach pokazał się w miniony weekend na inaugurację wiosennej rundy IV ligi, w zremisowanym meczu z RKS Okęcie Warszawa.

Oprócz wsparcia dla całego zespołu, nagradzamy również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszy zawodnik każdego meczu otrzymuje certyfikat oraz srebrną, 1 uncjową monetę. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokona wyboru najlepszego
zawodnika rundy, który zostanie nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.

Wybór takich indywidualnych nagród możliwy jest dzięki FlyingAtom Gold.

/

hello world!