Złoto inwestycyjne, srebro i diamenty

31 / 05 / 2019

W FlyingAtom Gold sprzedajemy złoto inwestycyjne, srebro i diamenty. Zakupy można dokonywać poprzez sklep internetowy oraz w wybranych biurach kantoru Bitcoin FlyingAtom. Wkrótce rozszerzymy ilość biur, w których można dokonywać zakupów złota, srebra i diemantów.

W ofercie FlyingAtom Gold znajdują się sztabki renomowanych producentów posiadających akredytację LBMA. Każda z nich zamknięta jest w tzw. certipaku, czyli opakowaniu, które jest jednocześnie certyfikatem potwierdzającym autentyczność sztabki złota. Każda ze sztabek posiada swój niepowtarzalny numer, który naniesiony jest na sztabce oraz na certipaku. Ze względu na niższy koszt produkcji sztabki są nieznacznie tańsze od monet.

Inwestycja w złoto jest bardzo prosta: zarówno klasyczne monety kolekcjonerskie, jak i współczesne monety mają określoną wartość. W przypadku monet inwestycyjnych oblicza się jedynie wartość materialną i niewielką premię za koszty emisji. Szczególnie popularne są monety bulionowe, takie jak południowoafrykański Krugerrand, Wiedeński Filharmonik, czy Amerykański Orzeł. Każdy, kto lubi historię, oprócz czystej wartości metalu, powinien zdobyć numizmatyczne skarby złota – istnieje wiele historycznych złotych monet, które są sprzedawane w pobliżu ceny czystego złota.

Inwestycja w sztabki srebra to dobre rozwiązanie dla osób, które przy niskich nakładach chcą zabezpieczyć część swoich środków np. na emeryturę. Największym zainteresowaniem cieszą się sztabki o masie 1 kilograma. Analizując historię kształtowania się cen złota i srebra można dojść do wniosku, że srebro jest niedowartościowane. Zatem czas powrotu do łask srebra jest przed nami.

Diamenty umownie podzielić można na dwie grupy: diamenty inwestycyjne oraz diamenty jubilerskie, tzw. pierścionkowe. Jedne i drugie, oprawione w pierścionek, kolczyki, czy wisiorek, wyglądają zjawiskowo. By diament mógł być traktowany jako dobra inwestycja, musi on być najwyższej jakości. Jego barwa powinna być na poziomie D, E, F lub G, natomiast czystość IF, VVS1, VVS2, VS1 lub VS2. Brylant inwestycyjny powinien charakteryzować się 3 razy EX, czyli powinien on mieć doskonały szlif, polerowanie oraz symetrię. Brylanty o takich parametrach nie są spotykane w sklepach jubilerskich, tam znajdują się te o słabszych parametrach. Brylanty znajdujące się w naszej ofercie pochodzą z giełdy w Antwerpii, z miejsca o ponad stuletniej tradycji.

Warto śledzić stronę FlyingAtom Gold. W ofercie pojawiają się najnowsze złote monety, a na dostępne produkty zdarzają się promocje. Obecnie w promocji znajdują się dwa brylanty. Oba charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami. Brylanty 1,04 ct FVVS2 oraz 0,7 ct FVVS2 możecie nabyć aż z 10% rabatem.

Złoto inwestycyjne, srebro i diamenty można nabyć w sklepie FlyingAtom.Gold płacąc za nie również kryptowalutami. Poza Bitcoin oraz Bitcoin Cash przyjmujemy również płatności w Ethereum, Ripple oraz części USD tokens (USDC, BUSD, PAX).

Złoto inwestycyjne, srebro i diamenty można nabyć w sklepie FlyingAtom.Gold płacąc za nie również kryptowalutami. Poza Bitcoin oraz Bitcoin Cash przyjmujemy również płatności w Ethereum, Ripple oraz części USD tokens (USDC, BUSD, PAX).

hello world!