Bitcoin Pizza Day – zamów pizzę BITCOIN i skorzystaj z naszych promocji

22 / 05 / 2023

Bitcoin Pizza Day to wyjątkowy dzień dla kryptowalutowej społeczności. Swoją sławę zawdzięcza Laszlo Hanyecz i jego zamiłowaniu do pizzy oraz Bitcoina. Ten aktywny użytkownik portalu Bitcointalk dokładnie 22 maja 2010 roku dokonał historycznej transakcji. Zakupił on dwie pizze, za które zapłacił kryptowalutą stworzoną przez Satoshiego Nakamoto. Na dwa okrągłe kawałki ciasta z serem i dodatkami Laszlo wydał 10 000 Bitcoinów.

Dzisiaj wartość tej liczby kryptowalut nie mieści się w głowie lecz trzynaście lat temu było to zaledwie 25 dolarów. Dwie pizze zakupione przez Laszlo ogłoszono najdroższymi pizzami świata, a sam zakup uznaje się za pierwszą transakcję w historii, przy której wykorzystano Bitcoin jako środek płatniczy. Z tej okazji kantor kryptowalut FlyingAtom, portal Bithub.pl oraz sieć pizzerii Pizza Na Wypasie przygotował dla kryptowalutowych entuzjastów specjalną promocję oraz wyjątkową limitowaną pizzę “BITCOIN PIZZA DAY”.

Zamów pizzę ze zniżką

Tak jak w ubiegłym roku, z okazji Bitcoin Pizza Day, kantor FlyingAtom oraz pizzeria Pizza Na Wypasie przygotowali specjalną promocję. W dniach 17 – 31 maja możecie zamawiać pizzę ze zniżką w wysokości 8 zł. Dodatkowo, w tym roku możecie zamówić specjalną pizzę ,,BITCOIN” dostępną tylko podczas trwania promocji. W celu skorzystania z promocji należy dokonać zamówienia przez stronę pizzanawypasie.eu oraz podać kod promocyjny BITCOIN2023. Sieć Pizza Na Wypasie działa na terenie Warszawy i Radomia.

hello world!