Bitcoin Polska

15 / 07 / 2017

Polska jest stosunkowo niedużym krajem porównawszy ją do takich światowych potęg jak USA, Chiny, Rosja, Niemcy czy też Brazylia lub Japonia. Jednakże Polacy bardzo szybko i w sporych ilościach zainteresowali się Bitcoinem. Kiedyś, gdy kopanie Bitcoina było bardziej opłacalne byliśmy nawet w czołówce pod względem wydobywanych monet – Bitcoin Polska. Kopanie Bitcoina jednak się zmieniło i pozostało poza zasięgiem większości przeciętnych Kowalskich.

Jednakże zapał i entuzjazm względem waluty pozostał. Widać to po ilości spotkań organizowanych w całej Polsce. Pod tym względem przodują miasta takie jak Warszawa, Kraków i Wrocław, ale tez mniejsze jak Lublin czy Bydgoszcz nie zostają w tyle. Społeczność Bitcoin Polska tłumnie przychodzi na takie spotkania, które są okazją do poszerzenia swojej wiedzy i znajomości kryptowalut, ale także okazją do wymiany zdań i myśli z innymi entuzjastami Bitcoina. Jest to niewątpliwie dobra okazja do nawiązania nowych znajomości, a nawet do znalezienia partnerów chętnych rozpocząć działalność gospodarczą związaną z kryptowalutami.

Społeczność Bitcoin Polska jest jednak również silnie obecna w Internecie. Grupy na FB stale się powiększają i powstaje ich również większa ilość. Ciągle potrzebni są nowi moderatorzy, co oczywiście należy odnotować na plus, gdyż ze względu na wspomnianą wcześniej rosnącą ilość członków pojawia się wiele nowych postów. Porządek i przejrzystość na forum jest zaś podstawą. Bardziej zaawansowani Polacy licznie odwiedzają również Polskie Forum Bitcoin, które skupia wielu entuzjastów gotowych udzielić wskazówek, a także dyskutować na temat bieżącej sytuacji kursu. Jak więc widać Polska i Bitcoin znają się doskonale i oby tak dalej!

hello world!