Bitcoin Pomorze

08 / 05 / 2020

W całym województwie pomorskim znajdziemy tylko jeden kantor kryptowalut, który umożliwia wymianę Bitcoin, Ethereum, Dash oraz Litecoin. Jest to znajdujący się w Gdańsku punk kantoru Bitcoin FlyingAtom. Znajduje się on w Gdańsku Wrzeszczu pod adresem Zbyszka z Bogdańca 1. Wejście do kantoru znajduje się od ulicy Mickiewicza (sklep Maxcon). W placówce można zarówno dokonać zakupu, jak i sprzedaży kryptowalut. Biuro obsługuje klientów chętnych na zakup BTC z całego województwa pomorskiego. Gdynia, Sopot, Tczew, Słupsk, Lębork, Pruszcz to tylko niektóre miasta, z których osoby dokonały wymiany Bitcoin w biurze FlyingAtom. Bitcoin Pomorze to nie tylko biuro stacjonarne. Wymiany BTC dokonamy też w Bitomat FlyingAtom, który znajduje się w Gdańsku w Galerii Przymorze. Bitomat znajduje się, przy wejściu do galerii od strony ulicy Obrońców Wybrzeża, przy restauracji KFC. Bitomat do szybka możliwość zakupu i sprzedaży BTC zwłaszcza poza godzinami otwarcia stacjonarnego biura FlyingAtom. Aktualny stan gotówki w urządzeniu znajduje się na naszej stronie w zakładce BITOMATY.

Bitcoin Pomorze

FlyingAtom na Pomorzu to nie tylko kantor Bitcoin. W biurze w Gdańsku od lutego tego roku działa też FlyingAtom Gold – kantor złota i platyny dewizowej. Można w nim dokonać na miejscu zarówno zakupu fizycznego złota czy srebra, jak i odebrać zamówienie złożone bezpośrednio na stronie FlyingAtom Gold. W ofercie znajdziecie zarówno monety, jak i sztabki. Dokonując inwestycji, warto pamiętać, o dywersyfikacji swojego portfela. Zarówno kryptowaluty, jak i metale szlachetne znakomicie się do tego nadają.

Jeżeli jesteś chętny na zakup złota, srebra czy Bitcoin Pomorze to zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w tym miejscu. Można to uczynić telefonicznie 886-900-383 lub mailowo gdansk@flyingatom.com. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00.

FlyingAtom ma w planach stawianie kolejnych urządzeń do wymiany Bitcoin na Pomorzu. Prawdopodobnie wkrótce będzie możliwość wymieniać Bitcoin także w innym z nadmorskich miast – Gdyni.

hello world!