Bitomaty FlyingAtom

31 / 10 / 2018

Liczba urządzeń, w których można nabyć i sprzedać kryptowaluty cały czas rośnie. Ma to miejsce zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. W ten trend wpisuje się też kantor Bitcoin FlyingAtom. Obecnie posiadamy 3 Bitomaty, ale w najbliższych dniach i tygodniach powinny pojawić się kolejne.

Najbardziej znany Bitomat FlyingAtom znajduje się w Warszawie. Dlaczego najbardziej znane? Ponieważ było jednym z pierwszych urządzeń na polskim rynku oraz znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, gdyż praktycznie w samym centrum stolicy. Bitomat ten znajduje się w Restauracji Siddhartha Aleje Jerozolimskie 123A w Galerii Millennium. Dostęp do urządzenia jest siedem dni w tygodniu w godzinach 11:30-22:00. W automacie tym można dokonywać zarówno zakupu, jak i sprzedaży BTC.

warszawa bitomat

Drugie nasze urządzenie do wymiany Bitcoinów pojawiło się w Centrum Handlowym M1 (ul. Będzińska 80) w Czeladzi. Dostęp do urządzenia jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Dokonacie więc w nim handlu od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe 10:00 – 22:00. Nasz Bitomat znajdziecie w centrum przy banku Millenium. Urządzenie funkcjonuje na rynku od sierpnia i cieszy się sporym zainteresowaniem osób handlujących kryptowalutami.

czeladz bitomat

Nasze najnowszy Bitomat stanął w Gliwicach. Znajduje się przy wejściu do Centrum Handlowego Arena (Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1) obok Rossmanna. Tak jak urządzenie w Czeladzi, dostęp do automatu jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Dokonacie więc w nim handlu od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe 10:00 – 22:00. W przeciwieństwie do urządzeń w Warszawie i Czeladzi, w Gliwicach dokonacie jedynie zakupu Bitcoinów. Pełna funkcjonalność urządzenia (zarówno zakup, jak i sprzedaż BTC) powinna być dostępna w najbliższych tygodniach.

gliwice bitomat

Wszystkie informacje o bankomatach Bitcoin możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce BITOMATY. Jest tam dokładna lokalizacja urządzeń, aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki. Informacje o ilości PLN w automatach są aktualizowane dwa razy dziennie, więc macie pewność odnośnie do poprawności danych na stronie. Bitomat FlyingAtom został też umieszczony na międzynarodowej stronie coinatmradar.com z tymi urządzeniami. Znajdziecie go pod tym linkiem: Coinatmradar. Po skorzystaniu z urządzenia zachęcamy do podzielenia się opinią o transakcji na tej właśnie stronie.

hello world!