Bitomat Kraków

18 / 12 / 2018

Zgodnie z zapowiedziami, w grudniu postawiliśmy i uruchomiliśmy kolejny Bitomat. Tym razem urządzenie do wymiany Bitcoina stanęło w Krakowie. Znajdziecie w Krakowie w Parku Handlowym Zakopianka (ul. Zakopiańska 62, 30-418 Kraków). Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach otwarcia parku handlowego, a więc od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-21:00, piątek i sobota 9:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 20:00.

Wszystkie informacje o tym i innych naszych bankomatach można znaleźć na naszej stronie w zakładce BITOMATY. Znajdziecie tam dokładną lokalizację urządzeń, aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki. Informacje o ilości PLN w automacie są aktualizowane na stronie dwa razy dziennie. Gdyby stan gotówki jednak pokazywał 0 warto się skontaktować z naszym biurem, może to być błąd. Bitomat Kraków zostanie też umieszczony na międzynarodowej stronie coinatmradar.com z tymi urządzeniami. Po skorzystaniu z urządzenia zachęcamy do podzielenia się opinią o transakcji na tej właśnie stronie.

Bitomat Kraków jest już piątym urządzeniem od FlyingAtom. Pozostałe znajdują się w Warszawie, Czeladzi, Gliwicach oraz Łodzi. Bitomat w Warszawie znajduje się w Restauracji Siddhartha w Galerii Millennium, Aleje Jerozolimskie 123A. Dostęp do urządzenia jest siedem dni w tygodniu w godzinach 11:30-22:00. W automacie tym można dokonywać zarówno zakupu, jak i sprzedaży BTC.

Drugie nasze urządzenie do wymiany Bitcoinów pojawiło się w Centrum Handlowym M1 (ul. Będzińska 80) w Czeladzi. Dostęp do urządzenia jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Dokonacie więc w nim handlu od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe 10:00 – 22:00. Nasz Bitomat znajdziecie w centrum przy banku Millenium.

Trzeci Bitomat stanął w Gliwicach. Znajduje się przy wejściu do Centrum Handlowego Arena (Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1) obok Rossmanna. Tak jak urządzenie w Czeladzi, dostęp do automatu jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Dokonacie więc w nim handlu od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe 10:00 – 22:00.

W listopadzie natomiast uruchomiliśmy Bitomat w Łodzi. Znajduje się on w  hotelu Borowieckim znajdującym się przy ulicy Marcina Kasprzaka 7/9, 91-078 Łódź. Dzięki lokalizacji urządzenia w hotelu dostęp do Bitomatu jest w 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To ukłon w stronę klientów, teraz możesz wymieniać BTC o każdej porze.

 

hello world!