Bitomaty w Katowicach

Bitomaty nazywane są też bankomatami Bitcoin, choć może być to trochę mylące. Korzystając z naszych maszyn, łatwo wymienisz również Ethereum, Tether i USDC.

Bitomaty nazywane są też bankomatami Bitcoin, choć może być to mylące. W naszych maszynach łatwo wymienisz również Ethereum, Tether i USDC.

ilustracja przedstawiająca bitomat
Przejdź do sekcji:
ilustracja przedstawiająca bitomat

Sprawdź bitomaty

Mapa Katowice

Adres

Godziny otwarcia

Stan gotówki*

Katowice

Kościuszki 229
Galeria Libero
(Poziom 2, obok bawialni oraz przychodzi HolsäMED)

Google Maps

Poniedziałek – piątek:

6:30 – 22:30

Sobota – niedziela handlowa:

8:00 – 20:00

Stan gotówki: 

47800

 PLN
Katowice

aleja Roździeńskiego 200
CH Dąbrówka
(naprzeciwko RTV Euro AGD)

Google Maps

Poniedziałek – sobota:

6:00 – 22:00

Stan gotówki: 

60000

 PLN
Katowice

ul. Mickiewicza 3
Gmach Biznesu

Google Maps

Poniedziałek – Niedziela:

09:00 – 22:00

Stan gotówki: 

60000

 PLN
* - stan gotówki aktualizowany jest co 30 minut

Najczęściej zadawane pytania

Ile jest bitomatów FlyingAtom w Warszawie?
7
Wysłałem za małą ilość BTC. Jak sfinalizować transakcję?
Prawdopodobnie wysłana ilość BTC nie uwzględniała opłaty za transakcję. Należy dosłać brakującą różnicę na ten sam adres BTC co za mała ilościowo transakcja. Po wysłaniu różnicy i jej 1 potwierdzeniu w sieci będziesz mógł/mogła odebrać pieniądze w bitomacie. Jeśli brakująca ilość nie jest znana należy kontaktować się mailowo: bankomaty@flyingatom.com
Jaka jest najniższa kwota wymiany w bitomacie?
W przypadku sprzedaży i zakupu kryptowaluty są to wielokrotności 100 PLN.
Bitomat nie działa. Co robić?
Problem z bitomatem należy zgłosić telefonicznie: +48 535 230 000 podając lokalizację i dokładny problem (ekran nie reaguje, wyświetla się komunikat). Jeśli problem nie został rozwiązany zdalnie lub nie udało się dodzwonić prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres: bankomaty@flyingatom.com.
Bitomat wciągnął banknot/y, ale nie wyświetla się kwota na ekranie.
W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: bankomaty@flyingatom.com. W zgłoszeniu powinien znajdować się adres na który były wysłane BTC, kwota która została włożona do bitomatu, formy zwrotu to: dosłanie BTC na wskazany adres (proszę podać adres na który ma być wysłana różnica lub napisać, że można wysłać na stary adres) po bieżącym kursie BTC z naszej strony lub zwrot gotówki w jednym z naszych biur.
Bitomat wciągnął banknot/y, a nie wyświetla się kwota na ekranie. Co robić?
W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: bankomaty@flyingatom.com. W zgłoszeniu powinien znajdować się adres na który były wysłane BTC, kwota która została włożona do bitomatu, formy zwrotu to: dosłanie BTC na wskazany adres (proszę podać adres na który ma być wysłana różnica lub napisać, że można wysłać na stary adres) po bieżącym kursie BTC z naszej strony lub zwrot gotówki w jednym z naszych biur.
Ile maksymalnie mogę wymienić u was Bitcoinów lub innej kryptowaluty?
Nie ma limitu dziennego przy wymianie kryptowalut. Zawsze jednak warto nas uprzedzić o wymianie większej ilości, abyśmy mogli się do takiej wymiany przygotować.
Zleciłem wypłatę środków przez kantor online, ale bitomat nie działa. Co robić?
Problem z bitomatem należy zgłosić telefonicznie: +48 535 230 000. Jeśli problem nie został rozwiązany zdalnie lub nie udało się dodzwonić prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres: bankomaty@flyingatom.com. Uwaga! Zgodnie z naszym regulaminem transakcji nie można cofnąć i nie można zmienić miejsca docelowego odbioru gotówki. Maksymalny czas przywrócenia bitomatu do działania to 5 dni roboczych.
Czy bitomaty warszawa są bezpieczne?
Tak
Bitomat wydał część pieniędzy?
Prosimy o email zawierający numer telefonu lub adres email użyty do weryfikacji, kwotę którą powinien wydać bitomat oraz kwotę którą wydał. Po sprawdzeniu czy wszystko się zgadza zostanie Pan/Pani poinformowany o możliwości wypłaty pozostałej kwoty.
Jaka jest maksymalna kwota transakcji w bitomacie?
Maksymalna kwota transakcji to 60000PLN. W przypadku korzystania ze sprzedaży online w zakładce “Wymiana online” limit transakcji wynosi 40000PLN.
Bitomat nie chce wydać pieniędzy?
Proszę sprawdzić czy została wysłana prawidłowa kwota BTC oraz czy transakcja została potwierdzona. Jeśli powyższe się zgadza prosimy o wiadomość na adres bankomaty@flyingatom.com zawierającą kwotę transakcji oraz adres email lub numer telefonu użyty do weryfikacji. Po sprawdzeniu czy wszystko się zgadza zostanie Pan/Pani poinformowany o możliwości wypłaty.
Jakie nominały przyjmuje bitomat?
Bitomaty FlyingAtom przyjmują wszystkie dostępne polskie banknoty do 500PLN włącznie. Należy pamiętać, że od wpłaconej kwoty potrącana jest kwota 30 PLN za wysyłkę BTC lub 70 PLN za wysyłkę ETH, USDT, USDC.
Zleciłem wypłatę przez kantor online i nie odebrałem gotówki w czasie 72h. Jak odzyskać pieniądze?
Takie zdarzenie należy zgłosić mailowo na adres: bankomaty@flyingatom.com – po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz odpowiedź z dalszymi instrukcjami (najczęściej gotówkę można odebrać w najbliższym biurze FlyingAtom).
Bitomat nie chce odczytać kodu QR z telefonu podczas zakupów bitcoina. Co zrobić?
W przypadku portfeli z ciemną kolorystyką “Dark Theme” prosimy wyświetlić QRCode w eksplorerze bitcoin (np. blockchain.com/pl/explorer) lub zmienić kolorystykę na jasną. Należy ustawić jasność ekranu telefonu na maksymalną, wyłączyć filtry ekranowe typu f.lux. Jeśli te działanie nie przynosi efektu to widocznie kod QR jest za duży/za mały lub ma słaby kontrast. W takim przypadku polecamy skorzystać z blockchain eksplorera typu blockchain.com/pl/explorer, po wklejenie adresu portfela, należy przybliżyć kod QR naszego portfela i spróbować wczytać.
Wysłałem bitcoiny. Jak długo muszę czekać na możliwość wypłaty gotówki z bitomatu?
Wypłata gotówki za sprzedaż BTC jest możliwa po pierwszym potwierdzeniu transakcji przez sieć blockchain bitcoina.
Pokaż więcej pytań i odpowiedzi
Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne jest dostępne:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-16:00

Wszystkie problemy techniczne i pytania prosimy zgłaszać:
Tel.: +48 535 230 000
E-Mail: bankomaty@flyingatom.com