Black Fridat w FlyingAtom Shop. Promocja na portfele Ledger.

24 / 11 / 2021

Czarny piątek może się dobrze kojarzyć. W raz z producentem portfeli sprzętowych Ledger przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na Black Fridat. Portfele sprzętowe Ledger Nano S kupicie w promocji za 189,99 zł (cena regularna wynosi 269,99). Promocyjna cena będzie obowiązywała nie tylko w Czarny Piątek, ale przez cały Black Week, a więc od 22 do 29 listopada. Korzystając z promocji można zamówić 3 portfele na jedną osobę.

LEDGER NANO S – SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Dlaczego warto kupić portfel sprzętowy?

Ledger Nano S to świetny wybór dla wszystkich osób, które na co dzień korzystają z kryptowalut lub chcą je bezpiecznie hodlować. Portfel wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Obudowa jest solidna, a wszystkie działania można wykonać z wykorzystaniem zaledwie dwóch przycisków.

Gdzie można bezpiecznie kupić portfel do przechowywania kryptowalut?

Ze względu na ryzyko, że nieuprawnione osoby mogły coś zmienić w oprogramowaniu portfela sprzętowego, należy zawsze przestrzegać jednej zasady: portfel sprzętowy powinno się kupować wyłącznie przez stronę producenta lub u autoryzowanego partnera, jakim jest nasza firma (osoby, które chcą to zweryfikować, mogą skorzystać ze strony ledger.com/reseller).

Czy Ledger Nano S to dobry wybór?

Model Nano S obsługuje transakcje przewodowe (należy podłączyć go do komputera w celu zaakceptowania transakcji), co przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenie nie ma wbudowanej baterii. Ledger Nano S pozwala zainstalować do trzech aplikacji (np. Bitcoin, Ethereum i Cardano). Dzięki temu jeden portfel można wykorzystać do przechowywania kilku różnych kryptowalut.

Według informacji dostępnych na stronie producenta jest to obecnie najpopularniejszy portfel sprzętowy na świecie.

hello world!