Black Friday w FlyingAtom Shop

22 / 11 / 2022

Już zaledwie kilka dni dzieli nas od corocznego święta wyprzedaży, czyli czarnego piątku. To doskonała okazja, aby zrobić przedświąteczne zakupy w atrakcyjnych cenach. Tradycyjnie jako FlyingAtom Shop dołączamy do tej zakupowej akcji. Jeżeli jesteście gadżeciarzami to przygotujcie się na mocne przeceny, w naszym sklepie macie zniżkę -50% na wszystko (oprócz portfeli sprzętowych).

FlyingAtom Shop to nasz sklep internetowy, który ma w swojej ofercie portfele sprzętowe oraz przedmioty i gadżety związane z branżą kryptowalut. Entuzjaści krypto z pewnością znajdą tu ciekawe produkty. Ciężko wymienić tu wszystkie z gadżetów, ale jest to cała gama produktów od skarpetek, koszulek po breloki, monety, lampki i kubki. Jedną z bogatszych kategorii na sklepie są „Kubki”, sklep oferuje naprawdę szeroką gamę wzorów z logami i grafikami oczywiście w klimacie krypto.


Jako, że niedługo grudzień, czyli miesiąc w którym najczęściej obdarowujemy bliskich prezentami warto skorzystać z promocji FlyingAtom Shop, przedmioty i gadżety w ofercie idealnie nadają się na mikołajkowy prezent, czy pod choinkę. Ze względu na 50% niższe ceny w przypadku każdego produktu możemy tanio i pomysłowo sprawić komuś niespodziankę.

hello world!