FlyingAtom gra z WOŚP. Weź udział w naszych licytacjach.

29 / 01 / 2023

Już w tą niedzielę, 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Tym razem celem finału jest walka z sepsą. W tym roku wraz z naszym partnerem Piastem Gliwice, przygotowaliśmy wyjątkową aukcję internetową z atrakcjami dla wszystkich fanów śląskiego klubu.

Przedmiotem aukcji jest możliwość pójścia na wspólną kolację z Grzegorzem Tomasiewiczem, koszulka wybranego zawodnika wraz z autografami całego zespołu, a także uczestnictwo w treningu pierwszej drużyny w roli obserwatora oraz spotkanie z piłkarzami. Te wszystkie atrakcje to jedna licytacja, także warto się starać, by wykorzystać tę okazję! 


Cała wpłacona kwota zasili zbiórkę 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.


Link do licytacji znajdziecie TUTAJ.

Drugą wyjątkową aukcję na 31 finał WOŚP przygotował FlyingAtom Gold. Wraz ze swoim partnerem Mennicą Austriacką zaoferował na licytację ekskluzywną wycieczkę z przewodnikiem po tej wiedeńskiej mennicy.

Mennica nie jest na co dzień dostępna do publicznego zwiedzania, jest to więc wyjątkowa okazja, aby przyjrzeć się z bliska, jak wygląda proces produkcji cennych złotych krążków.

Link do licytacji znajdziecie TUTAJ.

hello world!