FlyingAtom na Crypto Future Expo

24 / 09 / 2018

W ubiegły czwartek mieliśmy możliwość uczestniczyć w targach nowych technologii, Blockchain i kryptowalut – Crypto Future Expo. Ta impreza odbywająca się na Stadionie Narodowym była częścią dorocznego spotkania IT Future Expo — targów IT i nowych technologii. Na obu imprezach pojawiło się łącznie kilka tysięcy osób, a my nie mogliśmy narzekać na brak zainteresowania.

stanowisko FlyingAtom

Udział w tym wydarzeniu był dobrą okazją, zaprezentowania jak rozwija się FlyingAtom. Po pierwsze zadebiutowała nasze ścianka, dzięki której jesteśmy dobrze widoczni, a nasze stoisko się wyróżnia. Nasz sklep z gadżetami jeszcze w pełni nie wystartował, ale prezentowaliśmy już nowy asortyment, który się w nim znajdzie. Oprócz tradycyjnych kubeczków, smycz, naklejek oraz niezwykle popularnych monet można było nabyć nowe pozycje. Były to m.in. ręcznie robione kieliszki, poduszki, przypinki czy niezwykle popularne podkładki pod myszy. Wszystkie produkty dostępne są w różnych wzorach z motywami kilku wybranych kryptowalut.

Oprócz prezentacji i sprzedaży produktów ze sklepu przedstawialiśmy ofertę kantoru oraz szkoleń, które prowadzimy. Sporym zainteresowaniem cieszyły się zapisy na szkolenie z analizowania ICO, które odbędzie się na początku października w naszym warszawskim biurze.

bithub

Udział w targach był też możliwością nawiązania nowych kontaktów biznesowych, odświeżania relacji oraz odbycia wielu interesujących rozmów z osobami w branży. Należy oddać organizatorom targów, że bardzo dobrym pomysłem było rozszerzenie targów IT o część związaną z Blockchain i kryptowalutami. Cieszmy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu oraz czekamy na kolejną edycję.

flyingatom i bithub

hello world!