FlyingAtom PL – kantor kryptowalut z płatnościami elektronicznymi

25 / 05 / 2020

W obszarze Polski i UE odpowiedź jest dosyć łatwa. Wystarczy skorzystać z usługi bezpośredniej wymiany kryptowalut – działającej w Polsce i na rynku europejskim od 2015 r. Kupuj / Sprzedawaj kryptowaluty bezpośrednio przez EUR i przelewy bankowe – bez pośrednictwa giełd i bez pośrednictwa firm inwestycyjnych. Przez kantor, który jest instytucją obowiązaną w ramach zachowania europejskich zasad AMLd5.

FlyingAtom FAPL – kantor kryptowalut z płatnościami elektronicznymi, obsługa OTC:

 • Kupno i sprzedaż kryptowalut w systemie pozagiełdowym, w relacjach bezpośrednich
 • Płatności przelewem bankowym, przekazami pieniężnymi i innymi formami elektronicznego pieniądza
 • Bezpośrednie transakcje prywatne, spersonalizowane usługi
 • Jesteśmy już ponad 4 lata na rynku, obsłużyliśmy w tym czasie tysiące klientów wraz z ich zadowoleniem z naszych usług

Co to jest FlyingAtom Obsługa OTC?

FlyingAtom OTC to kupno i sprzedaż kryptowalut, która odbywa się poza otwartym rynkiem giełd kryptowalut, w relacji bezpośrednich ustaleń klient-FlyingAtom. Oferujemy odpowiednią płynność oraz prywatną, spersonalizowaną obsługę dla instytucji i osób, które potrzebują zrealizować transakcje w trybie płatności typu fiat (EUR, PLN) wobec kryptowaluty. Zespół FlyingAtom OTC zapewnia usługi handlu oraz rozliczeniowe, które są dyskretne, bezpieczne i bardzo konkurencyjne.

Podstawowe formy płatności elektronicznej

Naszym Klientom zapewniamy kanały płatności EUR i PLN:

 • Przelewy krajowe Elixir, Express Elixir i Sorbnet
 • Przelewy europejskie SEPA i Target SEPA    
 • Przekazy pocztowe    
 • Transfery innymi elektronicznymi kanałami płatniczymi

Minimalna wartość transakcji

W systemie OTC obsługujemy transakcje o minimalnej wartości 10 tys. PLN (lub 2.5 tys. EUR), natomiast dla obsługi mniejszych transakcji lub transakcji nie-elektronicznych (za gotówkę) zapraszamy do biur naszego kantoru www.flyingatom.com

Dodatkowe elementy zapewniające Twój komfort

Nawet jeśli kompletnie nie znasz się na tym, co to jest kryptowaluta i w jaki sposób zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo przy transakcji kupna / sprzedaży kryptowaluty, to my wytłumaczymy Ci szczegóły i pomożemy zdobyć podstawową wiedzę.

Eksperckie podejście do rynku

Członkowie zespołu mają duże doświadczenie w branży handlu kryptowalutami. Jako klient OTC będziesz otrzymywać każdorazowo podsumowanie handlu, a także możesz korzystać z opinii ekspertów na temat obecnego rynku kryptowalutowego.

Obsługa indywidualna

Obejmuje doskonałą, precyzyjną obsługę na każdym etapie, od wstępnych konsultacji aż po realizację transakcji, z raportowaniem transakcji i wglądem rynkowym. Pracujemy z Klientem przez cały proces, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, a celem jest zbudowanie wygodnej, długotrwałej relacji.

Obsługiwane waluty wirtualne:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Dash (DASH)
 • Litecoin (LTC)
 • I wiele więcej…

Jak to działa?

1. Informacja

Zacznij od wysłania e-maila na adres biuro@flyingatom.pl lub telefonu na numer +48 501 801 169 z zapytaniem oraz danymi kontaktowymi do siebie.

Aby kupić lub sprzedać pewną określoną ilość walut wirtualnych bezpośrednio i z użyciem płatności elektronicznych, zacznij od kontaktu z nami w celu ustalenia zakresu transakcji i przygotowania odpowiedniej dokumentacji.

2. Dokumentacja

Aby zostać klientem OTC, musisz przejść przez standardowy proces przygotowania dokumentacji, gdzie odwzorujemy Twoje potrzeby i nasze możliwości ich realizacji, a także wypełniamy obowiązki związane z RODO, itp.

3. Komunikujemy się

Tworzymy z Tobą linię komunikacyjną za pośrednictwem czatu w Telegram lub Whatsapp, e-mail lub SMS-a na temat planowanej transakcji.

4. Potwierdź wymianę

Ty decydujesz, czy chcesz kupić po oferowanej cenie. Jeśli wyrazisz zgodę, transakcja zostanie potwierdzona.

5. Dokonanie wymiany

Po otrzymaniu Twojego przelewu nasz pracownik prześle aktywa wraz z e-mailem potwierdzającym szczegóły dokonanej transakcji.

hello world!