FlyingAtom rozkwita na wiosnę

19 / 04 / 2018

Początek roku to dla zespołu FlyingAtom był czas wytężonej pracy i rozwoju. Otworzyliśmy nowe biura (Kraków, Poznań, Wrocław oraz Lublin) i przymierzamy się do kolejnych, rozpoczęliśmy prowadzenia szkoleń, organizowaliśmy konferencję (Poznań, Kraków) oraz Dni Otwarte w naszym warszawski biurze. Obecnie planujemy kolejne lokalizację, naszych placówek, następne szkolenia i konferencję oraz już wkrótce otworzymy własny sklep internetowy. Będzie w nim można kupić zarówno portfele sprzętowe do przechowywania tokenów jak i gadżety związane z kryptowalutami.

Z racji otwierania nowych biur planujemy w każdym z tych miast zorganizować darmowe konferencję poświęcone kryptowalutom oraz technologii Blockchain. Najbliższa konferencja odbędzie się we Wrocławiu 21.04 o godzinie 15.00 w hotelu Radisson Blu przy ul. Purkyniego 10. Szczegółowy program oraz informacje o prelegentach na stronie wydarzenia.

W marcu zainaugurowaliśmy też cykliczne szkolenia pod nazwą „Poznaj Bitcoina i kryptowaluty”. Wracamy więc do korzeni, przyjdź poznaj historie Bitcoina, jego wartości, ciekawostki, dlaczego powstał i jakie były jego początki, jakie są jego idee, w co wierzył założyciel? Szkolenia prowadzone przez pasjonatów, cyklicznie będą się odbywały w większych miastach, zawsze w ostatni tydzień miesiąca. Kwietniowa edycja odbędzie się w Warszawie, Poznaniu, Krakowie oraz Łodzi. Otwarci jesteśmy na sugestię kolejnych miast oraz przeprowadzenia szkoleń dla grup zorganizowanych czy firm. Szczegółowe informacje o programie, cenach oraz prowadzących na stronie wydarzenia.

hello world!