FlyingAtom Shop UK otwarty

25 / 10 / 2019

FlyingAtom dokonuje ekspansji na europejskie rynki. Otworzyliśmy pierwszy sklep poza granicami naszego kraju, w Wielkiej Brytanii. FlyingAtom Shop UK ma w swojej ofercie większość produktów (ale nie wszystkie), które znajdują się w polskim FlyingAtom Shop. Nie brakuje portfeli sprzętowych – FlyingAtom jest oficjalnym dystrybutorem marek Ledger oraz Trezor. Znajdziemy tam też wszystkie najpopularniejsze produkty – monety kolekcjonerskie, kryptowalutowe skarpetki, koszulki, karty do gry, poduszki i wiele innych.

FlyingAtom Shop UK warto obserwować na Facebooku. Prezentowany jest tam aktualny asortyment, wstawiane są informacje o nowościach w ofercie oraz o promocjach. Wysyłka produktów na terenie UK realizowana jest przy pomocy Royal Post. Za zakupione towary w sklepie można płacić też Bitcoinem.

Nie zamierzamy poprzestać na tym jednym nowym rynku. W związku z planami swojego rozwoju poszukujemy chętnych osób, które zostaną parterami firmy i poprowadzą lokalne odziały FlyingAtom Shop w swoich krajach. W szczególności poszukiwane są osoby, chcące poprowadzić takie sklepy w krajach Unii Europejskiej (oprócz Polski i Wielkiej Brytanii). Jeżeli chcesz stać się częścią grupy FlyingAtom i mieć swój wkład w promocję Bitcoina i innych kryptowalut napisz na kontakt@flyingatom.shop lub zadzwoń + 48 501 801 649!

hello world!