FlyingAtom w TOP10 europejskich operatorów Bitomatów

31 / 07 / 2021

Kryptowaluty w ostatnich latach są coraz popularniejszą formą inwestycji, co pozytywnie wpłynęło na rozwój rynku bitomatów tak na świecie, jak i w Polsce. Dzięki temu wykonywanie transakcji za ich pomocą staje się z dnia na dzień coraz prostsze i wygodniejsze. Według rankingu Coinatmradar, wynika że FlyingAtom jest obecnie 8 największych operatorem bankomatów Bitcoin w Europie.

Źródło: Twitter

Jesteśmy bardzo dumni, że znajdujemy się w europejskiej czołówce bitcoinowych operatorów. Uwzględniając w tym rankingu również nasze biura, znaleźlibyśmy się tuż za podium. Nowy cel wyznaczony 🙂

Porównując dane dla wszystkich krajów, Polska zajęła 7 pozycję z ilością 112 bitomatów. Do Kanady, która to szczyci się tym, że uruchomiła pierwszy bitomat w historii, brakuje nam 1352 sztuk, nie wspominając o rynku Stanów Zjednoczonych, do którego reszta krajów nie ma startu.

Taki stan rzeczy potwierdza tylko fakt, że rynek kryptowalut jest nadal młody i najlepsze lata są przed nim, a Polskie firmy (w tym my) mają okazję do zdobycia i utrzymania dobrej pozycji na nowym, sprawnie rozwijającym się rynku.

 

hello world!