Forum finansowe Bithub wystartowało. Dołącz do dyskusji!

27 / 04 / 2021

Interesujesz się tematami związanymi ze światem szeroko pojętych finansów? Żadna istotna informacja nie umyka Ci sprzed nosa? Lubisz aktywnie dzielić się wiedzą i komentować bieżące wydarzenia? Jeżeli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące to możesz być pewien, że forum finansowe Bithub zostało stworzone specjalnie dla Ciebie! Dołącz do dyskusji!

W dzisiejszych media nie zawsze jest szansa szczegółowo rozwinąć dany wątek, a informacje umierają bardzo szybko. Dlatego też  na prowadzonym przez nas portalu Bithub.pl stworzyliśmy miejsce, gdzie wszyscy będą mogli dzielić się wiedzą, uczyć się, zadawać pytania i tworzyć wartościowe treści.

Dla kogo jest forum finansowe Bithub?

Forum zostało stworzone specjalnie po to, aby tworzyć społeczność ludzi zainteresowanych szeroko pojętymi tematami związanymi z finansami, polską i zagraniczną gospodarką oraz inwestycjami. Forum finansowe Bithub oferuje również pewną ekspozycję na tematy związane z kryptowalutami. Miłośnikom kryptowalut polecamy szczególnie wątek prowadzony przez znanego analityku tego rynku – Stokarza. Jego temat znajdziecie pod tym linkiem.

Głównym wątkiem na forum jest „Wiadomości i dyskusja bieżąca” (kliknij aby dołączyć). To właśnie tam można zamieszczać treści na ważne finansowe, gospodarcze, ekonomiczne tematy, które powinny zainteresować zarówno czynnych inwestorów, jak również tych, którzy chcą po prostu być na bieżąco z informacjami.

Jak korzystać z Forum?

Rejestracja i korzystanie z Forum Bithub są bezpłatne. Jedyne, co trzeba zrobić, aby dołączyć do społeczności, to zarejestrować się na platformie. Możesz to zrobić już teraz klikając w poniższy przycisk:

REJESTRUJĘ SWOJE KONTO NA FORUM BITHUB

Jak tylko zarejestrujesz konto, możesz logować się na Forum i dyskutować na najbardziej gorące tematy.

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli tylko masz chęci i nieco wolnego czasu, możesz stać się członkiem zespołu tworzącego i rozwijającego finansowe forum Bithub. Wyślij wiadomość na skrzynkę redakcja@bithub.pl ze swoim zgłoszeniem.

Do zobaczenia na Forum!

hello world!