GoldUp Warszawa: Odkryliśmy Świat Metali Szlachetnych!

22 / 12 / 2023

Ostatniego listopadowego dnia mieliśmy niezwykłą okazję wzięcia udziału w warszawskiej edycji GoldUp, która odbyła się w wyjątkowej atmosferze Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej. To spotkanie nie tylko otworzyło nam oczy na fascynujący świat metali szlachetnych, ale również dostarczyło wiedzy na temat pozostałych form inwestowania.

Ekscytujące Prelekcje

Wyjątkowi prelegenci, ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, podzielili się swoją wiedzą:

  • Renata Lenik z FlyingAtom.Gold wzbogaciła nas o strategie weryfikacji złotych monet bulionowych, ukazując jak uniknąć oszustw podczas inwestowania.
  • Patryk Dudziński (znany jako twórca kanału YT “Srebrny Wehikuł”) poruszył temat “Srebrze – geniuszu z rozdwojeniem jaźni”, przedstawiając fascynujące aspekty inwestowania w srebro.
  • Tomasz Nykiel z 79element wprowadził nas w kulisy pracy dealera metali szlachetnych, ukazując etyczne aspekty tego środowiska.
  • Roman Zaborowski z NDF Pilot zainspirował nas historią inwestowania w Polsce, od czasów kolejek po kolorowe telewizory po erę Bitcoina.
  • Tomasz Gessner z Tavex rozważył, dlaczego złoto nie zawsze stanowi ochronę przed inflacją, opierając się na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu.
  • Zbigniew Dylewski, znany doktor ekonomii i twórca popularnego kanału YouTube, pozwolił nam zgłębić zagadnienia ekonomiczne związane z pieniądzem.

Inne Atrakcje

Poza fascynującymi prelekcjami mieliśmy szansę uczestniczyć w złotej debacie, gdzie omawiano opłacalność inwestycji w metale szlachetne i cyfrowe aktywa. Debata okazała się niezwykle interesująca i już niedługo będzie dostępna online. Networking pozwolił na swobodną wymianę myśli i doświadczeń, a złoty konkurs podniósł temperaturę emocji, oferując szansę na wygranie cennych nagród.

Szczególną atrakcją okazała się możliwość bezpłatnego zbadania swoich inwestycji w złocie i srebrze inwestycyjnym przy pomocy spektrometru.

Podsumowanie

GoldUp Warszawa to nie tylko spotkanie z ekspertami, lecz przede wszystkim wyjątkowa podróż po świecie inwestycji i wartościowych surowców. To doświadczenie, które otworzyło nowe horyzonty i zachęciło do dalszego zgłębiania tajemnic finansowych i inwestycyjnych.

Dziękujemy za pouczające i inspirujące wydarzenie – widzimy się na kolejnych meetup’ach!

Zapraszamy na kolejne edycję spotkań miłośników metali szlachetnych oraz inwestowania – zapisy na https://goldup.pl/

hello world!