Kantor Bitcoin Częstochowa

Wymiana kryptowalut w Częstochowie

Adres

FlyingAtom
Aleja Najświętszej Maryi Panny 49, lokal 205, 2 piętro
42-200 Częstochowa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: Wizyta wyłącznie po kontakcie telefonicznym
Sobota – Niedziela: Nieczynne

Wrzesień 2022 roku przyniósł kolejne otwarcie biura naszego kantoru kryptowalut FlyingAtom w województwie śląskim. Miejsce gdzie możesz wymienić kryptowaluty pojawiło się w Częstochowie. Kantor Bitcoin FlyingAtom w Częstochowie znajduje się w centrum handlowym Aleja 49 Częstochowa przy alei Najświętszej Maryi Panny 49. Biuro FlyingAtom znajdziecie na 2 piętrze w lokalu nr 205. Tak jak w innych naszych biurach, można w tej placówce dokonać wymiany BTC, ETH, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Częstochowie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-466 lub czestochowa@flyingatom.com.

FlyingAtom oferuje w Częstochowie transakcje wymiany kryptowalut w kantorze bitcoin z niskimi prowizjami. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce “Kantor Bitcoin“. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin w Częstochowie bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

W Częstochowie nie posiadamy jeszcze Bitomatu, natomiast polecamy skorzystać z urządzeń do wymiany kryptowalut w innych miejscowościach w województwie śląskim. W tym rejonie Bitomaty znajdują się w Katowicach, Gliwicach, Bielsku – Białej, Żorach i Mszanie. W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Częstochowie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Częstochowie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Częstochowa prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Częstochowie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej