Kantor Bitcoin Gdańsk

Nad Morzem Bałtyckim

Zbyszka Bogdańca 1,
(MaxCon)
80-419 Gdańsk

Pon – Pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-14:00
Niedz: Po wcześniejszym umówieniu się

Środowisko kryptowalut w Gdańsku

Jednym z pierwszych miast, w których można było znaleźć przedstawicieli kantoru FlyingAtom był Gdańsk. Gdańsk to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast położony nad Motławą przy ujściu Wisły do Morza Bałtyckiego. Jego strategiczne położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest miastem wyrazistym, zdecydowanym, o silnej i ugruntowanej pozycji na mapie Europy.

Dzisiejszy Gdańsk jest nowoczesną, europejską metropolią z gospodarką opartą na wiedzy, prężnie rozwijającym się centrum kultury, nauki, rozrywki i sportu oraz atrakcyjnym kierunkiem turystycznym i światową stolicą bursztynu. Gdańsk wykorzystuje swoje strategiczne położenie w handlu międzynarodowym, znajduję się tu największy polski port morski. Miasto ma niepowtarzalny charakter i duch, który można odkryć podczas spacerów wśród kamieniczek Starego Miasta czy pomiędzy starymi dźwigami stoczniowymi w powstającym Młodym Mieście. Warto wybrać się też na jedną z licznych piaszczystych plaż oraz odetchnąć pełną piersią najczystszym powietrzem w Polsce.

Gdańsk zawsze był i jest miastem wolności, idącym z duchem czasu, kreującym zdarzenia, a przede wszystkim otwartym na nowe idee. I tak jak w przypadku innych dziedzin czy pomysłów, tak samo tutaj można znaleźć rozwijające się środowisko kryptowalut oraz technologii blockchain. To tu odbywają się regularne spotkania TriCity Blockchain Meetup czy IOTA Hackathon. W marcu 2018 roku odbyło się tu też duże wydarzenie z branży Blockchain i kryptowalut – Blockyard. Samo miasto również wspiera rozwój technologii przez możliwość działalności w Inkubatorach Przedsiębiorczości.

Przez lata klientów z Gdańska i całego Pomorza obsługiwał punkt partnerski kantoru FlyingAtom znajdujący się w siedzibie firmy Maxcon. Chcąc rozwijać swoją działalność, mając na uwadze dobro oraz lepszą obsługę klientów, postanowiliśmy zmienić punkt partnerski na biuro. Siedziba się nie zmieniła. Biuro znajduje się w firmie Maxcon mieszczącej się przy ulicy Zbyszka z Bogdańca 1, 80-419 Gdańsk. Tam będzie klientów obsługiwał Łukasz. Można się umawiać w nim na handel bitcoinem, dokonamy w biurze transakcji zarówno kupna, jak i sprzedaży tej kryptowaluty. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 886 900 383 lub mailowy gdańsk@flyingatom.com w celu zapewniania odpowiednich warunków spotkania.

Mapa