Kantor Bitcoin Gdańsk

Nad Morzem Bałtyckim

Adres

MaxCon
FlyingAtom
ul. Zbyszka z Bogdańca 1
80-419 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 10:00-17:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Jednym z pierwszych miast, w których można było znaleźć kantor kryptowalut FlyingAtom, był Gdańsk. Gdańsk to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast położony nad Motławą przy ujściu Wisły do Morza Bałtyckiego. Jego strategiczne położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest miastem wyrazistym, zdecydowanym, o silnej i ugruntowanej pozycji na mapie Europy. Dzisiejszy Gdańsk jest nowoczesną, europejską metropolią z gospodarką opartą na wiedzy, prężnie rozwijającym się centrum kultury, nauki, rozrywki i sportu oraz atrakcyjnym kierunkiem turystycznym i światową stolicą bursztynu

Kantor Bitcoin Gdańsk znajdziemy w lokalu przy ulicy Zbyszka z Bogdańca 1. Kantor współdzieli biuro z firmą komputerową Maxcon. Wejście do biura FlyingAtom możliwe jest od ulicy Mickiewicza. W naszej placówce w Gdańsku można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Gdańsku tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Gdańsk to: 886-900-383 lub gdansk@flyingatom.com.

Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce “Kantor bitcoin“. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze kryptowalut w Gdańsku bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych nad Morzem Bałtyckim znajdziecie również Bitomaty naszej firmy. Bitomat Gdańsk Przymorze, w którym możemy sprzedać i kupić kryptowaluty za gotówkę znajduje się w Galerii Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1. Drugie urządzenie – Bitomat Gdańsk Osowa znajdziemy blisko obwodnicy Trójmiasta w centrum handlowym Osowa przy ul. Spacerowej 48. W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Gdańsku jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W stolicy województwa pomorskiego można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Gdańsk prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Gdańsku.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej