Kantor Bitcoin Katowice

Kantor Kryptowalut w Katowicach

Adres

FlyingAtom
Chorzowska 108, Budynek C
40-101 Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota – Niedziela: Nieczynne

Jednym z najważniejszych miast w naszym kraju, jeżeli chodzi o branże kryptowalut, są Katowice. To tu siedziba miała największa polska giełda kryptowalut. W takim miejscu nie mogło zabraknąć też kantoru kryptowalut FlyingAtom. Nasze biuro w stolicy Śląska działa od listopada 2017 roku. Kantor Bitcoin Katowice znajdziemy na ul. Chorzowskiej 108, Budynek C. W naszej placówce w Katowicach można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.


Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Katowicach tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Katowice to: 501-801-531 lub katowice@flyingatom.com.


Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce Kantor bitcoin. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Katowice bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.


Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w aglomeracji śląskiej znajdziecie również Bitomaty naszej firmy. W Katowicach można skorzystać z 3 takich urządzeń do wymiany kryptowalut. Są to: Bitomat Galeria Libero (ul. Kościuszki 229), Bitomat Dąbrówka (w centrum handlowym przy alei Roździeńskiego 200) oraz Bitomat Gmach Biznesu (ul. Mickiewicza 3). W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.


W Katowicach oprócz biura kantoru FlyingAtom znajduje się też główna siedziba FlyingAtom Gold, czyli kantoru złota, srebra i platyny dewizowej. W katowickim biurze można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Katowice prowadzimy też skup złota i srebra. Na miejscu można też sprawdzić autentyczność posiadanych przedmiotów. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać również poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej siedzibie w Katowicach.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej