Kantor Bitcoin Kielce

Stolica województwa świętokrzyskiego

ul. Piotrkowska 12,
8 piętro, pokój 804
25-510 Kielce

Pon – Pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-14:00
Niedz: Po wcześniejszym umówieniu się

Środowisko kryptowalut w Kielcach

Kielce – jak przystało na stolicę województwa świętokrzyskiego, a przy tym Centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, Kielce stanowią regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne oraz wystawienniczo-targowe w regionie południowej Polski.

W związku z tym, że Kielce wywierają niemały wpływ na kształtowanie się preferencji zakupowych w wielu dziedzinach i branżach przemysłowych, a to za sprawą organizowanych tam od lat targów w Centrum wystawienniczo-kongresowym, nie mogło też zabraknąć w tym mieście kantoru umożliwiającego wymianę bitcoin. Stąd też relatywnie niedawno powstał tu kantor wymiany kryptowalut FlyingAtom.

Biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom mieści się przy ul. Piotrkowskiej 12 (8 piętro pok. 804), w budynku Dekom Kielce – Dal Hotel. W kantorze kryptowalut FlyingAtom w Kielcach można umawiać się na handel bitcoinem, przy czym w kantorze tym dokonamy transakcji zarówno kupna, jak i sprzedaży przedmiotowej kryptowaluty. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale kantoru FlyingAtom w Kielcach, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zapewnienia odpowiednich warunków spotkania i rzeczonej wymiany.

Biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom nie jest jedynym miejsce w Kielcach, gdzie można handlować bitcoinem. W tym mieście można również dokonywać wymiany BTC bezpośrednio w bitomacie. Jest to szybki i bezproblemowy sposób wymiany bitcoin na złotówki i odwrotnie. Bitomat FlyingAtom znajduje się przy wejściu do Galerii Echo, przy ul. Świętokrzyskiej 20, obok marketu Tesco.

Mapa