Kantor Bitcoin Kielce

Stolica województwa świętokrzyskiego

Adres

Dal Hotel
FlyingAtom
ul. Piotrkowska 12
25-510 Kielce

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Kielce – jak przystało na stolicę województwa świętokrzyskiego, a przy tym Centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, Kielce stanowią regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne oraz wystawienniczo-targowe w regionie południowej Polski.

W związku z tym, że Kielce wywierają niemały wpływ na kształtowanie się preferencji zakupowych w wielu dziedzinach i branżach przemysłowych, a to za sprawą organizowanych tam od lat targów w Centrum wystawienniczo-kongresowym, nie mogło też zabraknąć w tym mieście kantoru umożliwiającego wymianę bitcoin. Stąd też relatywnie niedawno powstał tu kantor wymiany kryptowalut FlyingAtom.

Biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom mieści się przy ul. Piotrkowskiej 12 (8 piętro pok. 804), w budynku Dekom Kielce – Dal Hotel. W kantorze kryptowalut FlyingAtom w Kielcach można umawiać się na handel bitcoinem, przy czym w kantorze tym dokonamy transakcji zarówno kupna, jak i sprzedaży przedmiotowej kryptowaluty. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale kantoru FlyingAtom w Kielcach, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zapewnienia odpowiednich warunków spotkania i rzeczonej wymiany.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej