Kantor Bitcoin Kielce

Kantor kryptowalut w Kielcach

Adres

Dal Hotel
FlyingAtom
ul. Piotrkowska 12
25-510 Kielce

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Na trasie z Warszawy do Krakowa wymiany kryptowalut można dokonać w Kielcach. Kantor Bitcoin Kielce znajdziemy w samym centrum stolicy województwa świętokrzyskiego przy ulicy Piotrkowskiej 12. Nasza placówka mieści się na 8 piętrze Hotelu Dal w lokalu 804. W naszej placówce w Kielcach można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Kielcach tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Kielce to: 886-900-680 lub kielce@flyingatom.com.

Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce Kantor Bitcoin. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Kielce bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w województwie świętokrzyskim znajdziemy również Bitomat. Bitomat Kielce, w którym możemy sprzedać i kupić kryptowaluty za gotówkę znajduje się w Galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej 20. W Bitomacie FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Kielcach jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Kielcach można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Kielce prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Kielcach.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej