Kantor Bitcoin Kraków

Skup i sprzedaż bitcoin w mieście koronacyjnym królów Polski

Al Pokoju 1
12 piętro (K1 “Błękitek”)
31-403 Kraków

Pon – Pt: 10:00-18:00
Sob – Niedz: Po wcześniejszym umówieniu się

Środowisko kryptowalut w Krakowie

Jednym z miast, które posiada najprężniej działające oraz zintegrowane środowisko związane z kryptowalutami oraz technologią Blockchain jest Kraków. Miasto od lat kojarzone jest, jako jeden z głównych ośrodków naukowo akademickich w Polsce, więc toczące się rozmowy i dyskusje o najnowszych technologiach nie powinny dziwić. Startuje to sporo innowacyjnych projektów, a firmy chętnie wybierają byłą stolicę Polski na swoje konferencję, bo zapewnie doskonałe otoczenia. Dodatkowo jego dobre położenie oraz dostępna komunikacja pozwala na przyjazd prelegentów i uczestników zarówno z całej polski jak i z zagranicy.

Stałym, regularnie odbywającym się spotkaniem jest Crypto @ Cracow – meetup, który przyciąga największą liczbę uczestników spośród tych odbywających się w Polsce. Związane jest to z ciekawym doborem prelegentów, różnorodną tematyką oraz dobrą promocją oraz obsługą medialną. Nagrania z tych spotkań można łatwo znaleźć w Internecie. Obsługę medialną krakowskich wydarzeń zajmuję się często magazyn FxMag. Jest on poświęcony tematyce inwestycyjnej gdzie artykuły o kryptowalutach goszczą coraz częściej. Co roku w Krakowie odbywa się też największy w Polsce, międzynarodowy Kongres Inwestycyjny Expo FxCuffs. Nie brakuje na nim licznych akcentów, wystawców oraz tematów związanych z Bitcoinem oraz innymi kryptowalutami. W mieście odbywają się też często spotkania, szkolenia i warsztaty dotyczące kryptowalut. Te dotyczące podstawowych zagadnień, inwestowania oraz rozliczania się z zysków. Jak widać, miasto żyje kryptowalutami.

W takim mieście nie mogło, więc zabraknąć miejsca dla kantoru Bitcoin FlyingAtom. Od lutego 2018 działa tu kolejny oddział firmy. Siedziba znajduje się w biurowcu Fronton przy alei Pokoju 1. Można się umawiać w nim na handel Bitcoinem, dokonamy w biurze transakcji zarówno kupna jak i sprzedaży tej kryptowaluty. Biuro znajduję się niedaleko dworca Kraków Główny oraz niedużej odległości od Starego Miasta. Jest więc doskonałym miejsce zarówno dla osób z Krakowa jak i tych dojeżdżających z poza miasta w celu dokonania transakcji. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zapewniania odpowiednich warunków spotkania.

Mapa