Kantor Bitcoin Kraków

Skup i sprzedaż bitcoin w mieście koronacyjnym królów Polski

Adres

FlyingAtom
Budynek B, Piętro 3
ul. Wielicka 28
30-552 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 15:00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
Niedziela: Nieczynne

Jednym z miast, które posiada najprężniej działające oraz zintegrowane środowisko związane z kryptowalutami oraz technologią blockchain jest Kraków. Miasto od lat kojarzone jest, jako jeden z głównych ośrodków naukowo akademickich w Polsce, więc toczące się rozmowy i dyskusje o najnowszych technologiach nie powinny dziwić. Startuje to sporo innowacyjnych projektów, a firmy chętnie wybierają byłą stolicę Polski na swoje konferencje, bo zapewnia doskonałe otoczenie. Dodatkowo jego dobre położenie oraz dostępna komunikacja pozwala na przyjazd prelegentów i uczestników zarówno z całej Polski jak i z zagranicy.

Stałym, regularnie odbywającym się spotkaniem jest Crypto @ Cracow – meetup, który przyciąga największą liczbę uczestników spośród tych odbywających się w Polsce. Związane jest to z ciekawym doborem prelegentów, różnorodną tematyką oraz dobrą promocją oraz obsługą medialną. Nagrania z tych spotkań można łatwo znaleźć w Internecie. Obsługą medialną krakowskich wydarzeń zajmuje się często magazyn FXMag. Jest on poświęcony tematyce inwestycyjnej, gdzie artykuły o kryptowalutach goszczą coraz częściej. Co roku w Krakowie odbywa się też największy w Polsce, międzynarodowy Kongres Inwestycyjny Expo FxCuffs. Nie brakuje na nim licznych akcentów, wystawców oraz tematów związanych z bitcoinem oraz innymi kryptowalutami. W mieście odbywają się też często spotkania, szkolenia i warsztaty dotyczące kryptowalut. Te dotyczące podstawowych zagadnień, inwestowania oraz rozliczania się z zysków. Jak widać, miasto żyje kryptowalutami.

W takim mieście nie mogło więc zabraknąć miejsca dla kantoru bitcoin FlyingAtom. Od lutego 2018 działa tu kolejny oddział firmy. Siedziba znajduje się na ul. Wielicka 28, budynek B, piętro 3. Można się umawiać w nim na handel bitcoinem, dokonamy w biurze transakcji zarówno kupna jak i sprzedaży tej kryptowaluty. Biuro znajduje się niedaleko dworca Kraków Główny oraz w niedużej odległości od Starego Miasta. Jest więc doskonałym miejscem zarówno dla osób z Krakowa jak i tych dojeżdżających spoza miasta w celu dokonania transakcji. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zapewniania odpowiednich warunków spotkania.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej