Kantor Bitcoin Kraków

Kantor kryptowalut w Krakowie

Adres

FlyingAtom
Budynek B, Piętro 3
ul. Wielicka 28
30-552 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 15:00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
Niedziela: Nieczynne

Jednym z miast, które posiada najprężniej działające oraz zintegrowane środowisko związane z kryptowalutami oraz technologią blockchain jest Kraków. Miasto od lat kojarzone jest, jako jeden z głównych ośrodków naukowo akademickich w Polsce, więc toczące się rozmowy i dyskusje o najnowszych technologiach nie powinny dziwić. W tak sprzyjającym otoczeniu nie mogło zabraknąć również biura kantoru kryptowalut FlyingAtom. Nasze biuro w stolicy Małopolski działa od lutego 2018 roku. Kantor Bitcoin Kraków znajdziemy na 3 piętrze biurowca B przy ul. Wielickiej 28. W naszej placówce w Krakowie można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.


Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Krakowie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Kraków to: 501-801-649 lub krakow@flyingatom.com.


Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce “Kantor bitcoin“. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Kraków bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.


Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy małopolski znajdziecie również Bitomaty naszej firmy. W Krakowie można skorzystać z 5 takich urządzeń do wymiany kryptowalut. Są to: Bitomat Zakopianka ( Parka Handlowy Zakopianka ul. Zakopiańska 62), Bitomat Bronowice (w centrum handlowym przy ul. Stawowej 61), Bitomat Galeria Krakowska (na poziomie -1), Bitomat Czyżyny (Centrum Nowe Czyżyny, ul. Mieczysława Medweckiego 2) oraz Biomat Galeria Kazimierz (ul. Podgórska 34). W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Kantor FlyingAtom w Krakowie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Krakowie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Kraków prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Krakowie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej