Kantor Bitcoin Krotoszyn

Kantor kryptowalut w Krotoszynie

Adres

Kantor kryptowalut FlyingAtom
ul. Rawicka 5/7
63-700 Krotoszyn

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-16:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Województwo wielkopolskie wzbogaciło się o kolejne miasto, w którym możemy dokonać wymiany kryptowalut. Na handel walutami cyfrowymi zapraszamy do nowo otwartego kantoru kryptowalut FlyingAtom w Krotoszynie. Kantor Bitcoin Krotoszyn mieści się w biurowcu przy ulicy Rawickiej 5. Kantor kryptowalut FlyingAtom znajdziecie w lokalu nr 5. Tak jak w innych naszych biurach, w tej placówce można dokonać wymiany BTC, ETH, LTC, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Krotoszynie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-933 lub krotoszyn@flyingatom.com

FlyingAtom oferuje w Krotoszynie transakcje wymiany kryptowalut w kantorze bitcoin z niskimi prowizjami. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce “Kantor bitcoin“. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Krotoszyn bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

W Krotoszynie nie ma obecnie żadnego Bitomatu, ale z takich urządzeń możecie skorzystać w stolicy województwa. W Poznaniu do Państwa dyspozycji są 2 urządzenia: w Centrum Handlowym M1 oraz w Galerii Handlowej Panorama. W Bitomacie FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Krotoszynie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Krotoszynie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Krotoszyn prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Krotoszynie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej