Kantor Bitcoin Łódź

Skup i sprzedaż bitcoin w ośrodku akademickim, kulturalnym i przemysłowym

Sienkiewicza 72
lokal 002 w Regus Fabryka Józefa Balle
90-001 Łódź

Pon – Pt: 10:00-18:00
Sob – Niedz: Po wcześniejszym umówieniu się

Środowisko kryptowalut w Łodzi

Miastem, które wyróżnia się na polskiej mapie kryptowalut jest też Łódź. To miasto o przemysłowym charakterze, staje się też komunikacyjnym centrum Polski. Bliska odległość od Autostrad A1 oraz A2, licznych dróg krajowych, węzła kolejowego oraz lotniska czynią z Łodzi bardzo atrakcyjną lokalizację. Z tego względu nie mogło też zabraknąć tu oddziału FlyingAtom. Kantor bitcoin FlyingAtom w Łodzi mieści się przy ulicy Sienkiewicza 72, lokal 002 w Regus Fabryka Józefa Balle.

Łódź jest jednym z większych polskich ośrodków akademickich (liczne uczelnie państwowe i prywatne), kulturowych oraz przemysłowych. Kojarzony jako centrum przemysłu włókienniczego oraz filmowego. Obecnie miasto mocno się rozwija, powstaje wiele nowoczesnych obiektów, jednak nie traci ono nic ze swojego industrialnego oraz wielokulturowego charakteru. Jego bogata historia widoczna jest w wielu punktach na terenie całego miasta. Znajduje się w nim wiele zabytków pochodzących głównie z XIX i XX wieku, kiedy to miasto zmieniło się z rolniczego na przemysłowe. W Łodzi znajduje się też największy obiekt handlowo - usługowo – rozrywkowo - kulturalny w Polsce, a mianowicie Centrum Manufaktura.

Od początku 2017 roku w Łodzi silnie rozrasta się społeczność skupiona na kryptowalutach i technologii blockchain. W mieście odbywają się regularne spotkania i szkolenia poświęcone tej tematyce. Do najbardziej znanych z nich zalicza się spotkania z cyklu Blockchain Meetup Łódź. Są to comiesięczne wydarzenia, na które zapraszane są osoby ze świata kryptowalut zarówno z Polski jak i innych krajów. Tematyka każdego spotkania jest inna i skierowana do szerokiego grona odbiorców. Tematy powinny zainteresować zarówno osoby zaczynające interesować się kryptowalutami jak i te już doświadczone. W przyszłości rozwój miasta, doskonała lokalizacja oraz coraz większa społeczność i ilość inicjatyw może zostać dostrzeżona i wykorzystana przez organizatorów ogólnopolskich wydarzeń świata kryptowalut, które obecnie odbywają się głównie w Warszawie.

Mapa