Kantor Bitcoin Lublin

Skup i sprzedaż bitcoin we wschodniej Polsce

Adres

FlyingAtom
ul. Tomasza Zana 39A
20-634 Lublin

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 15:00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
Niedziela: Nieczynne

Najbardziej wysuniętym na wschód miastem z biurem kantoru Bitcoin FlyingAtom jest Lublin. W stolicy województwa lubelskiego nie mogło zabraknąć naszego punktu, zwłaszcza, że jest to największe, najludniejsze miasto po wschodniej stronie Wisły. Lublin jest ważnym ośrodkiem, miastem nie tylko ze względu na swoją historię oraz połączenie z dziejami Polski. Lublin jest największym ośrodkiem naukowo-kulturalnym po tej stronie Wisły, co przekłada się na liczne imprezy kulturalne organizowane przez społeczność studencką, a także władze samorządowe. Lublin jest miejscem imprez kulturalnych, z których wiele nawiązuje do jego wielokulturowego dziedzictwa i odbywa się w otwartej przestrzeni Starego Miasta. Poza rozwojem kulturalno – naukowym w mieście działa też przemysł motoryzacyjny, a władze otwarte są na nowe technologie. W mieście działa Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, centrum naukowo-badawcze, będące miejscem spotkań dla instytucji naukowych z przedsiębiorstwami. W projekt ten włączyły się wszystkie lubelskie uczelnie, samorząd miasta i województwa. Przy wsparciu środków unijnych powstał też projekt Lubelskiej Wyżyny IT, współrealizowany przez Urząd Miasta, ośrodki akademickie i przedsiębiorców. Ma on na celu wsparcie rozwoju branży high-tech w Lublinie.

Nic więc dziwnego, że w mieście będącym centrum akademickim oraz wspierającym nowe technologie pojawiły się również inicjatywy związane z kryptowalutami oraz technologią Blockchain. Regularnie (co kilka miesięcy) odbywają się tu meetupy CryptoLublin, które zawsze przyciągają entuzjastów walut wirtualnych z całego regionu. Raz w miesiącu można uczestniczyć tu w stacjonarnych szkoleniach pt. „Poznaj bitcoina i kryptowaluty”. Szkolenie skierowane jest do osób dopiero poznających zagadnienia kryptowalut oraz technologii Blockchain. W lipcu 2018 roku odbyła się w Lublinie Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency.

W Lublinie biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom zostało otworzone w czerwcu 2018 roku, a wcześniej działał tu przedstawiciel firmy. Siedziba znajduje się w biurowcu przy ulicy Tomasza Zana 39A, 20-634 Lublin. Można się umawiać w nim na handel bitcoinem, dokonamy w biurze transakcji zarówno kupna jak i sprzedaży tej kryptowaluty. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zapewnienia odpowiednich warunków spotkania.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej