Kantor Bitcoin Lublin

Skup i sprzedaż bitcoin we wschodniej Polsce

Adres

FlyingAtom
ul. Tomasza Zana 39A
20-634 Lublin

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 15:00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
Niedziela: Nieczynne

We wschodniej części Polski jednym z miast gdzie znajdziemy biuro kantoru Bitcoin FlyingAtom jest Lublin. W stolicy województwa lubelskiego nie mogło zabraknąć naszego punktu, zwłaszcza, że jest to największe, najludniejsze miasto po wschodniej stronie Wisły. Lublin jest ważnym ośrodkiem, nie tylko ze względu na swoją historię oraz połączenie z dziejami Polski. Poza rozwojem kulturalno – naukowym w mieście działa też przemysł motoryzacyjny, a władze otwarte są na nowe technologie. W mieście działa Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, centrum naukowo-badawcze, będące miejscem spotkań dla instytucji naukowych z przedsiębiorstwami. Nic więc dziwnego, że w mieście będącym centrum akademickim oraz wspierającym nowe technologie pojawiły się również inicjatywy związane z kryptowalutami oraz technologią Blockchain. Kantor Bitcoin Lublin znajdziemy w biurowcu przy ulicy Tomasza Zana 39A, 20-634 Lublin. W naszej placówce w Lublinie można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.


Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Lublinie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Lublin to: 501-801-173 lub lublin@flyingatom.com.


Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce KANTOR BITCOIN. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Lublin bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.


Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy województwa lubelskiego znajdziecie również Bitomat naszej firmy. W Lublinie można skorzystać z urządzenia znajdującego się w Galerii Olimp przy Aleji Spółdzielczości Pracy 34. W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.
Biuro FlyingAtom w Lublinie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Lublinie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Lublin prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Lublinie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej