Kantor Bitcoin Poznań

Historyczna stolica Wielkopolski

Adres

Plac Andersa 7, 1 piętro, wejście B
61-894 Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 15:00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
Niedziela: Nieczynne

Wśród miast, w których znajduję się biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom nie mogło zabraknąć Poznania. Stolica województwa Wielkopolskiego jest doskonałym miejscem dla obsługi klientów z zachodniej części Polski. Jej doskonałe położenie, ważny węzeł drogowy i kolejowy, międzynarodowy port lotniczy oraz bliskość do Niemieckiej granicy powinny sprawić, że w mieście będzie działać społeczność związana z kryptowalutami oraz technologią blockchain.

W jednym z najstarszych polskich miast możemy regularnie trafić na szkolenia i spotkania dotyczące kryptowalut. Jedną z większych konferencji był meetup o temacie: „Blockchain - technologia przyszłości czy jeszcze koncepcja?”, które przyciągnęło rzeszę osób z całej polski. Dodatkowo w Poznaniu będącym jednym z większych polskich ośrodków akademickich, można trafić na spotkania organizowane przez studentów na uczelniach. Spotkania cieszą się dobrą frekwencją, a omawiane tematy są szerokie. Od podstaw, poprzez wydobywanie i kopanie kryptowalut, aż po tematy związane z ich prawnym rozliczaniem czy technologią blockchain. W Poznaniu działają też firmy zajmujące się sprzedażą podzespołów oraz składaniem koparek do wydobycia kryptowalut. W mieście znajdowała się też siedziba redakcji portalu Dowbit, publikującego wiadomości ze świata krypto.

W mieście, w którym tyle się dzieje nie mogło też zabraknąć kantoru kryptowalut FlyingAtom. Początkowo był tu tylko przedstawiciel firmy, ale w związku z dużym zainteresowaniem postanowiono otworzyć tu kolejne biuro Kantoru. Siedziba znajduje się w budynku przy Alei Niepodległości 6 na 7 piętrze. Na wizyty prosimy się umawiać telefonicznie. Dzięki otwarciu biura, a więc miejsca gdzie można dokonać transakcji, nie ma już potrzeby wysyłania bitcoinów wcześniej, gdyż całość operacji można dokonać na miejscu. Punkt zajmuje się wymianą kryptowalut, a więc można tu zarówno sprzedać jak i kupić BTC.

W związku z otwarciem kolejnego punktu, FlyingAtom zorganizowało konferencję w Poznaniu poświęconą technologii blockchain oraz kryptowalutom. Poruszane były kwestie dotyczące bezpieczeństwa środków, funkcjonowania giełd, oraz spraw związanych z inwestycjami. W mieście pojawia się coraz więcej interesujących inicjatyw, spotkań oraz szkoleń, przez co Poznań staje się coraz ważniejszym punktem w Polsce odnośnie kryptowalut.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej