Kantor Bitcoin Poznań

Historyczna stolica Wielkopolski

Adres

Plac Andersa 7, 1 piętro, wejście B
61-894 Poznań

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 15:00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
Niedziela: Nieczynne

Wśród miast, w których znajduję się biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom, nie mogło zabraknąć Poznania. Stolica województwa wielkopolskiego jest doskonałym miejscem dla obsługi klientów z zachodniej części Polski. Doskonałe położenie Poznania, ważny węzeł drogowy i kolejowy, międzynarodowy port lotniczy oraz bliskość do niemieckiej granicy sprawiają, że w mieście działa silna społeczność związana z kryptowalutami oraz technologią blockchain. Kantor Bitcoin Poznań znajdziemy w biurowcu przy ulicy Plac Andersa 7, na 1 piętrze. W naszej placówce w Poznaniu można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Poznaniu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Poznań to: 501-801-505 lub poznan@flyingatom.com.

Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce KANTOR BITCOIN. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Poznań bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.
Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy województwa wielkopolskiego znajdziecie również Bitomaty naszej firmy. W Poznaniu można skorzystać z 2 takich urządzeń do wymiany kryptowalut. Są to: Bitomat w Galerii Handlowej Panorama (u. Górecka 30) oraz Biomat w Centrum Handlowym M1 (ul. Szwajcarska 14). W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Poznaniu jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Poznaniu można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Poznań prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Poznaniu.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej