Kantor Bitcoin Rzeszów

Skup i sprzedaż bitcoin w południowo - wschodniej Polsce

Warszawska 18
parter, Biurowiec SkyRes
35-205 Rzeszów

Pon – Pt: 10:00-18:00
Sob – Niedz: Po wcześniejszym umówieniu się

Środowisko kryptowalut w Rzeszowie

Na otwarcie dziewiątego biura kantoru bitcoin FlyingAtom został wybrany Rzeszów. Stolica województwa podkarpackiego, zlokalizowana w południowo – wschodniej Polsce jest doskonałym miejscem do obsługi klientów z tego regionu kraju oraz przyjeżdżających osób zza wschodniej granicy. Dobra lokalizacja miasta, międzynarodowy port lotniczy oraz autostrady pozwalające na szybkie dojechanie do Krakowa, czy Lwowa to atuty przemawiające za wyborem tej lokalizacji na kolejny oddział kantoru kryptowalut FlyingAtom. Rzeszów jest znaczącym środkiem przemysłowym zarówno w regionie, jak i w kraju. Rzeszów znany jest z produkcji sprzętu domowego, z przemysłu spożywczego i maszynowego, ale najbardziej wiodącymi w Rzeszowie są przemysł lotniczy, przemysł farmaceutyczny oraz branża IT. Rzeszów jest jedynym na świecie miastem obok amerykańskiego Middletown, w którym produkowane są silniki do samolotów F-16. Na terenie miasta funkcjonują 3 Specjalne Strefy Ekonomiczne, a kolejne 3 znajdują się w jego okolicy. Na terenie jednej ze stref został utworzony Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Podstawą tego przedsięwzięcia jest przemysł lotniczy i farmaceutyczny, ale rozwija się w nim także branża IT. Nie brakuje akcentów związanych z kryptowalutami oraz technologią blockchain.

W mieście okazjonalnie odbywają się spotkania poświęcone kryptowalutom organizowane przez lokalnych entuzjastów nowych technologii. Ponadto natrafić tu tez można na szkolenia, na których osoby początkujące, wchodzące w świat bitcoina i blockchain mogą poznać jego tajniki. Z racji dobrego położenia i rozwoju w branży IT oraz blockchain, wkrótce w mieście powinny się odbyć również całe konferencje poświęcone kryptowalutom. Należy więc uważnie śledzić pojawiające się informacje.

W takim mieście nie mogło więc zabraknąć miejsca dla kantoru bitcoin FlyingAtom. Od lipca 2018 działa tu kolejny oddział firmy. Siedziba znajduje się w biurowcu SkyRes przy ulicy Warszawskiej 18, 35-205 Rzeszów (parter). Można się umawiać w nim na handel bitcoinem, dokonamy w biurze transakcji zarówno kupna jak i sprzedaży tej kryptowaluty. Biuro znajduję się w niedużej odległości od rynku i starówki. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zapewniania odpowiednich warunków spotkania.

Mapa