Kantor Bitcoin Rzeszów

Skup i sprzedaż bitcoin w Rzeszowie

Adres

FlyingAtom
Aleja Józefa Piłsudskiego 32
Biurowiec Panorama
35-001 Rzeszów

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota – Niedziela: Nieczynne

Kryptowalutowych entuzjastów i inwestorów zapraszamy do Rzeszowa. Stolica województwa podkarpackiego, zlokalizowana w południowo – wschodniej Polsce jest doskonałym miejscem do obsługi klientów z tego regionu kraju oraz osób przyjeżdżających zza wschodniej granicy. Kantor wymiany kryptowalut działa w Rzeszowie od lipca 2018 roku. Kantor Bitcoin Rzeszów znajdziemy przy ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 32. W naszej placówce w Rzeszowie można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was dostępnych kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Rzeszowie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Rzeszów to: 501-801-671 lub rzeszow@flyingatom.com.

Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce KANTOR BITCOIN. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Rzeszów bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy województwa podkarpackiego znajdziecie również Bitomat naszej firmy. W Rzeszowie Flyingatom bitcoin ATM znajdziemy w Centrum Handlowym Plaza (ul. Rejtana 65). W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Rzeszowie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Rzeszowie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Rzeszów prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Rzeszowie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej