Kantor Bitcoin Szczecin

Stolica województwa zachodniopomorskiego

Adres

Biuro Matlak & Matlak
FlyingAtom
ul. Stoisława 3/3
70-001 Szczecin

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
Niedziela: Nieczynne

Szczecin, będący jednocześnie stolicą aglomeracji szczecińskiej, z racji m.in. swojego położenia, jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w zachodniej Polsce oraz istotnym węzłem transportowym na trasie transeuropejskiego korytarza transportowego północ-południe łączącego południową Skandynawię, Czechy i Austrię z portami Morza Śródziemnego, co ma niemałe znaczenie w kwestii wymiany kryptowalut czy handlu złotem. Dodatkowo bliskie sąsiedztwo polsko – niemieckiej granicy, czyni to miast atrakcyjnym punktem do wymiany kryptowalut i inwestycji dla naszych zachodnich sąsiadów. Mając na względzie powyższe atuty Szczecina, jak i całej aglomeracji, powstanie biura kantoru FlyingAtom było tutaj tylko kwestią czasu. Obecnie kantor kryptowalut FlyingAtom Szczecin mieści się przy ul. Stoisława 3/3 (biuro Matlak & Matlak). W naszej placówce w Szczecinie można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Szczecinie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Szczecin to: 886-900-410 lub szczecin@flyingatom.com.

Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce KANTOR BITCOIN. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Szczecin bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy województwa zachodnio – pomorskiego znajdziecie również Bitomat naszej firmy. W Szczecinie Flyingatom bitcoin ATM znajdziemy w Centrum Handlowym Galaxy (Aleja Wyzwolenia 18-20). W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Szczecinie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Szczecinie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Szczecin prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Szczecinie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej