Kantor Bitcoin Szczecin

Stolica województwa zachodniopomorskiego

Adres

Biuro Matlak & Matlak
FlyingAtom
ul. Stoisława 3/3
70-001 Szczecin

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
Niedziela: Nieczynne

Szczecin - stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, szczególnie zasługuje na uwagę ze względu na swoje strategiczne położenie w pobliskim sąsiedztwie granicy polsko-niemieckiej i w niedalekiej odległości (ok. 100 km) od basenu Morza Bałtyckiego.

Ponadto Szczecin, będący jednocześnie stolicą aglomeracji szczecińskiej, z racji m.in. swojego położenia, jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w zachodniej Polsce oraz istotnym węzłem transportowym na trasie transeuropejskiego korytarza transportowego północ-południe łączącego południową Skandynawię, Czechy i Austrię z portami Morza Śródziemnego, co ma niemałe znaczenie w kwestii wymiany kryptowalut i handlu złotem.

Nie bez przyczyny organizowane są tutaj więc od dwóch lat meetupy zrzeszające fanów kryptowalut i technologii blockchain w ogólnopolskim formacie Blockchain Business. Spotkania te są okazją zarówno dla entuzjastów, jak i ekspertów, na co dzień zajmujących się tematyką obrotu kryptowalutami, do wymiany pomysłów i zawiązania dyskusji nt. projektów i technologii w domenie blockchain.

Mając na względzie powyższe atuty Szczecina, jak i całej aglomeracji, powstanie biura kantoru kryptowalut FlyingAtom było tutaj tylko kwestią czasu. Obecnie mieści się ono przy ul. Stoisława 3/3 (biuro Matlak & Matlak). W kantorze kryptowalut FlyingAtom w Szczecinie oprócz transakcji wymiany bitcoin i innych kryptowalut, można również dokonać zakupu złota i srebra. Szczeciński punkt FlyingAtom jest też jednym z punktów sieci kantoru złota, srebra i diamentów inwestycyjnych FlyingAtom.Gold. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zapewnienia odpowiednich warunków spotkania i wymiany.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej