Kantor Bitcoin Warszawa

W centrum stolicy

Złota 59, 14 piętro,
(biurowiec SkyLight)
00-120 Warszawa

Pon – Pt: 10:00-18:00
Sobota 10:00-16:00 (po kontakcie telefonicznym)
Inne godziny po wcześniejszym umówieniu się

Środowisko kryptowalut w Warszawie

Jak przystało na stolicę kraju Warszawa jest też punktem centralnym, jeżeli chodzi o polskie środowisko kryptowalut oraz blockchain. Znajdziemy w niej zarówno punkty stacjonarne wymiany kryptowalut, bankomaty bitcoin oraz sporo firm, startupów działających na tym prężnie rozwijającym się rynku. W Warszawie praktycznie tydzień w tydzień odbywają się szkolenia lub konferencje poświęcone technologii blockchain, bitcoinowi oraz innym kryptowalutom.

Do najważniejszych imprez w kalendarzu kryptowalut w Polsce możemy zaliczyć regularne warszawskie spotkania Beer and Bitcoin, Wicked Crypto Meetup, comiesięczny Warsaw Block czy Dni Otwarte FlyingAtom. Dodatkowo znajdziemy też całą masę mniejszych lub większych spotkań czy eventów.

Podczas dni Otwartych FlyingAtom prezentowana jest wiedza dla osób zaczynających dopiero przygodę z kryptowalutami jak i dla tych, które poznały już bitcoina i wiedzą, co nie co o technologii blockchain. Podczas takich spotkań dostaniesz również pomoc związaną z założeniem portfela i jego bezpieczeństwem. Spotkania są bezpłatne i jeżeli chciałbyś zdobyć cenne informacje i wiedzę o kryptowalutach to są one idealne dla Ciebie.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem lub sprzedażą bitcoina i innych popularnych kryptowalut to w samym sercu Warszawy jest do tego idealne miejsce. Tuż przy Pałacu Kultury i Nauki w biurowcu Skylight przy ulicy Złotej znajduje się siedziba polskiego kantoru kryptowalut – FlyingAtom. Dokonać wymiany możesz zarówno w siedzibie kantoru jak i umówić się na dojazd na terenie całej Warszawy. FlyingAtom poza prowadzeniem kantoru zajmuje się też doradztwem podatkowym oraz pomocą przy wprowadzaniu płatności bitcoinem w firmach.

Poza wymianą bitcoina face to face w punktach i biurach kantorów możesz to zrobić również w bankomatach bitcoin zwanych też inaczej bitomatami. W Warszawie znajduje się 7 bitomatów zarządzanych przez FlyingAtom m.in. w Galeriach Młociny, Renova, Bemowo, Rondo Wiatraczna, Centrum Skorosze, Homepark Janki oraz w Siddhartha Restauracja Nepalska i Indyjska. Wszystkie bitomaty FlyingAtom są dwustronne, co oznacza, że możesz w nich zakupić i sprzedać kryptowalutę bitcoin.

Mapa