Kantor Bitcoin Warszawa

Środowisko kryptowalut w Warszawie

Adres

Biurowiec Skylight
FlyingAtom
ul. Złota 59
00-120 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Jak przystało na stolicę kraju, Warszawa jest też punktem centralnym, jeżeli chodzi o polskie środowisko kryptowalut oraz blockchain. Znajdziemy w niej zarówno punkty stacjonarne wymiany kryptowalut, bankomaty bitcoin, jak i sporo firm, startupów działających na tym prężnie rozwijającym się rynku. Nie brakuje też licznych spotkań poświęconym technologii blockchain i kryptowalutom. Dokładnie w samym centrum Warszawy, w biurowcu Skylight mieści się stołeczny oddział Flyingatom. Kantor kryptowalut FlyingAtom Warszawa mieści się na 14 piętrze wspomnianego biurowca przy ulicy. ul. Złotej 59. W naszej placówce w Szczecinie można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Warszawie tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Warszawa to: 501-801-532 lub warszawa@flyingatom.com.

Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce KANTOR BITCOIN. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Warszaw bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy naszego kraju znajdziecie również liczne Bitomaty naszej firmy. W Warszawie można skorzystać z aż 7 takich urządzeń do wymiany kryptowalut. Są to: Bitomat w Galerii Renova (u. Poborzańska 20), Biomat Galeria Skorosze (ul. Gen. Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4), Bitomat Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207), Bitomat Galeria Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15), Bitomat Galeria Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126), Bitomat Elektrownia Powiśle (ul.Dobra 42) oraz Bitomat Galeria Millenium w restauracji Everest Nepal. W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Warszawie jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Warszawie można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Warszawa prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Warszawie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej