Kantor Bitcoin Warszawa

W centrum stolicy

Złota 59, 14 piętro,
(biurowiec SkyLight)
00-120 Warszawa

Pon – Pt: 10:00-18:00
Sobota 10:00-16:00 (po kontakcie telefonicznym)
Inne godziny po wcześniejszym umówieniu się

Środowisko kryptowalut w Warszawie

Jak przystało na stolicę kraju Warszawa jest też punktem centralnym, jeżeli chodzi o polskie środowisko kryptowalut oraz Blockchain. Znajdziemy w niej zarówno punkty stacjonarne wymiany kryptowalut, bankomaty Bitcoin oraz sporo firm, startupów działających na tym prężnie rozwijającym się rynku. W Warszawie praktycznie tydzień w tydzień odbywają się szkolenia lub konferencję poświęcone technologii Blockchain, Bitcoinowi oraz innym kryptowalutom.

Do najważniejszych imprez w kalendarzu kryptowalut w Polsce możemy zaliczyć regularne warszawskie spotkania Beer and Bitcoin, Wicked Crypto Meetup, comiesięczny Warsaw Block czy Dni Otwarte FlyingAtom . Dodatkowo znajdziemy też całą masę mniejszych lub większych spotkań czy eventów.

Podczas dni Otwartych FlyingAtom prezentowana jest wiedza dla osób zaczynających dopiero przygodę z Kryptowalutami jak i dla tych, które poznały już Bitcoina i wiedzą, co nie, co o technologii Blockchain. Podczas takich spotkań dostaniesz również pomoc związaną z założeniem portfela i jego bezpieczeństwem. Spotkania są bezpłatne i jeżeli chciałbyś zdobyć cenne informację i wiedzę o kryptowalutach to są one idealne dla Ciebie.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem lub sprzedażą Bitcoina i innych popularnych kryptowalut to w samym sercu Warszawy jest do tego idealne miejsce. Tuż przy Pałacu Kultury i Nauki w biurowcu Skylight przy ulicy Złotej znajduje się siedziba polskiego kantoru kryptowalut – FlyingAtom. Dokonać wymiany możesz zarówno w siedzibie kantoru jak i umówić się na dojazd na terenie całej Warszawy. FlyingAtom poza prowadzeniem kantoru zajmuje się też doradztwem podatkowym oraz pomocą przy wprowadzaniu płatności Bitcoinem w firmach.

Poza wymianą Bitcoina face to face w punktach i biurach kantorów możesz to zrobić również w Bankomatach Bitcoin zwanych też inaczej Bitomatami. Jeden z takich bankomatów zarządzanych przez FlyingAtom znajduję się w Galerii Millennium przy ul. Jerozolimskiej 123a w Restauracji Nepalskiej iEverest Nepal. Ten Bitomat jest dwustronny, co oznacza, że możesz w nim zakupić i sprzedać popularną kryptowalutę.

Mapa