Kantor Bitcoin Wrocław

Skup i sprzedaż bitcoin w historycznej stolicy Dolnego Śląska

Adres

Powstańców Śląskich 28-30,
6 piętro, pokój 604,
53-333 Wrocław

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota – Niedziela: Nieczynne

W stolicy Dolnego Śląska jednym z największych i najludniejszych polskich miast nie mogło zabraknąć kantoru Bitcoin FlyingAtom. Wrocław ze względu na swoje położenie oraz dobrą sieć połączeń drogowo – kolejowych jest idealnym miejscem do obsługi klientów z południowo – zachodnich części polski. Miasto prężnie się rozwija i ma szansę stać się prężnym centrum biznesowym na mapie Europy. Wrocław od lat umieszczany jest na liście „Najlepszych Miast do Życia” tworzonej przez firmę doradczą Mercer oraz został wybrany, jako Najlepszy Europejski Kierunek Turystyczny w 2018 roku. To doskonale pokazuje charakter i pozycję, jaką ma to miasto w Polsce, jak i w Europie. Nic więc dziwnego, że w mieście nastawionym na biznes i rozwój pojawiły się również inicjatywy związane z kryptowalutami oraz technologią blockchain. Wszystkich entuzjastów kryptowalut z Dolnego Śląska zapraszamy do naszego wrocławskiego biura. Kantor Bitcoin Wrocław znajdziemy przy ul. Powstańców Śląskich 28-30. W naszej placówce we Wrocławiu można dokonać wymiany Bitcoina, Ethereum, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura we Wrocławiu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi kantoru FlyingAtom Wrocław to: 501-801-056 lub wroclaw@flyingatom.com.

Wszystkie biura kantoru FlyingAtom oferują możliwość transakcji wymiany kryptowalut z niską prowizją. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut w FlyingAtom to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce KANTOR BITCOIN. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Wrocław bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR.

Oprócz kantoru wymiany walut wirtualnych w stolicy województwa dolnośląskiego znajdziecie również Bitomaty naszej firmy. W Poznaniu można skorzystać z 3 takich urządzeń do wymiany kryptowalut. Są to: Bitomat Magnolia Park (u. Legnicka 58), Bitomat w Centrum Handlowym Korona (ul. Bolesława Krzywoustego 126) oraz Bitomat w Pasażu Grunwaldzkim (plac Grunwaldzki 22) . W Bitomatach FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom we Wrocławiu jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. We Wrocławiu można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Wrocław prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce we Wrocławiu.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej