Konferencja Blockchain i Finanse

15 / 11 / 2019

Konferencja Blockchain i Finanse odbędzie się 17 stycznia 2020 w Warszawie w centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides. Organizatorem wydarzenia jest portal Bithub.pl wraz z naszym kantorem. Głównym celem wydarzenia jest budowanie relacji pomiędzy podmiotami z branży finansowej oraz blockchain i kryptowalut. W programie dnia znalazło się kilka interesujących części.

Konferencja i prelegenci

W przestrzeni MsMermaid Center at The Tides zostaną ustawione dwie sceny – Blockchain i Finanse. Pozwoli to na indywidualny dobór wystąpień, które będziemy chcieli wysłuchać. Na każdej ze scen odbędzie się 11 prelekcji oraz 3 panele dyskusyjne.

Wśród potwierdzonych prelegentów sceny Finanse znajdziemy takie nazwiska jak: Rafał Zaorski, Łukasz Zgiep (Beesfund), Bolesław Wójtowicz (Bogaty.man), Sławomir Muturi (fridomia.pl), Przemysław Słomski (slomski.us), Krzysztof Wojczal (krzysztofwojczal.pl) czy Paweł Bilnicki (zarobmy.se).

Na scenie Blockchain wystąpią z kolei: Krzysztof Piech, Marek Kirejczyk (ETH Works),  Piotr Włodarek , Jacek Czarnecki (MakerDAO), Tomasz Drwięga (ETH Parity), Artur Kuczmowski (Kancelaria Thompson&Stein) czy Kajetan Komar-Komorowski (Lex Secure).

Gala Nexus 2019 i występ kabaretowy

Na koniec konferencji Blockchain i Finanse będzie miało miejsce rozdanie nagród branżowych Nexus 2019. Tak jak przed rokiem, nagrodzone zostaną wyróżniające się osoby oraz projekty z branży Blockchain i kryptowalut. Dodatkowo przyznane zostaną nagrody dla najlepszych wystąpień z poszczególnych scen. Galę rozdania nagród uświetni występ satyryka Andrzeja Poniedzielskiego.

Bilety

Bilety na konferencja Blockchain i Finanse dostępne są w kilku wariantach cenowych. Bilet normalny upoważnia nas do wejścia na konferencję i uczestnictwo w niej przez cały dzień. Możemy kupić też bilet normalny rozszerzony o uczestnictwo w gali rozdania nagród Nexus 2019 wraz z występem kabaretowym. Dostępne są również bilety VIP. W ich cenie poza uczestnictwem w konferencji mamy zapewniony  dostęp do strefy VIP, a w niej poczęstunek, całodzienny catering VIP, spotkania z prelegentami oraz zarezerwowane miejsca w pierwszych rzędach podczas gali. W pierwszej turze sprzedaży bilety normalne kupimy za 100 zł netto, normalny rozszerzony o galę za 200 zł netto, a bilet VIP za 700 zł netto. Ceny biletów będą rosły wraz ze zbliżaniem się terminu konferencji. Obecne, promocyjne ceny obowiązują do 17 grudnia.

Szczegółowe informacje o konferencji oraz cenach biletów znajdują się na stronie wydarzenia: https://kbif.pl/ Nie zwlekaj, kup bilety już dziś!

hello world!