Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency – Rzeszów

27 / 08 / 2018

Kryptowaluty oraz stojąca za nimi technologia Blockchain zdobywa coraz większą popularność w Polsce i na świecie. Technologia ta jest wdrażana zarówno w prywatnych firmach, jak i instytucjach bankowych oraz organach administracyjnych i państwowych. Również w Polsce podmioty dostrzegają możliwości płynące z wykorzystania rozproszonych baz danych. Oparte na tej technologii kryptowaluty pozwalają na dokonywanie błyskawicznych transakcji na całym świecie oraz sprawdzają się, jako środek przechowywania wartości.

Chcąc rozszerzać społeczną świadomość dotyczącą nowych technologii i kryptowalut FlyingAtom organizuje w Polsce konferencję poświęconą tym zagadnieniom. Najbliższe spotkanie pod hasłem konferencja BTC: BTC: Bitcoin, Token Cryptocurrency odbędzie się 8 września 2018 w Rzeszowie. Ze względu na duże zainteresowanie obecną sytuacją na giełdach, ta konferencja będziecie w szczególności poświęcona tematom z zakresu analizy kursu i trendów.

Spotkanie odbędzie się w hotelu Bristol znajdującym się przy ul. Mikołaja Kopernika 12, 35-001 Rzeszów. Startujemy o godzinie 16.00, a po konferencji zapraszamy na networking oraz afterparty. Na rzeszowską edycję konferencji zostało zaproszonych czterech prelegentów. Znany jest też już dokładny plan i tematy, o jakich będą opowiadać. W Rzeszowie zaprezentują się:

  • 16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
  • 16:10 – 16:50 – Arkadiusz Jóźwiak – Kryptowaluty vs CFD na kryptowaluty – co lepsze?
  • 16:55 – 17:35 – Rafał Kiełbus – Rafał prostuje Bitcoina: zróbmy sobie forka
  • 17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
  • 18:05 – 18:45 – Aldona Leszczyńska-Mikulska – Planowane zmiany podatkowe, które mogą dotknąć inwestorów kryptowalut
  • 18:50 – 19:30 – Kamil Bejm – Magia Fibonacciego czyli jak przewidzieliśmy spadki na Bitcoinie

Dokładne informacje na temat prelegentów ich tematów oraz spraw organizacyjnych dotyczących konferencji znajdują się na stronie wydarzenia: Konferencja BTC: Bitcoin, Token Cryptocurrency

hello world!