Kryptowalutowe inspiracje prezentowe w FlyingAtom Shop

21 / 12 / 2021

Chociaż do świąt pozostało już tylko kilka dni, to każda okazja jest dobra, aby sprawić bliskim (lub sobie!) drobny prezent. W naszym sklepie FlyingAtom Shop znajdziecie kilka ciekawych propozycji nawiązujących do kryptowalut.

Dodatkowo większość poniższych produktów można do końca roku kupić w naszym sklepie w cenie niższej o 30%. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, więc jeżeli do tej pory nie zamówiłeś niczego na święta, to paczka kryptowalutowych gadżetów wciąż ma szansę dotrzeć na czas.

Poduszki z kryptowalutowymi motywami

Poduszka z Ethereum, Bitcoinem i logami innych popularnych kryptowalut to wyjątkowo praktyczny prezent. Nie dość, że obdarowana osoba będzie mogła sięgnąć po nią wtedy, gdy będzie chciała odpocząć po ciężkim dniu, to dodatkowo taka poduszka jest świetnym ozdobnym akcentem, który w delikatny sposób informuje o zainteresowaniach właściciela.

Przykładowe produkty z tej kategorii: poduszka Jasiek z Najpopularniejszymi kryptowalutami (20,99 PLN), kolorowy Jasiek z kryptowalutowym motywem (20,99 PLN).

Porządne koszulki dla hodlerów

Koszulka to niewątpliwie jeden z najlepszych prezentów dla osób, które interesują się kryptowalutami. Nie trzeba przecież być aktywnym inwestorem, aby wyrazić swoją pasję za pomocą koszulki z logo najpopularniejszej kryptowaluty.

Przykładowe produkty z tej kategorii: koszulka z Bitcoinem damska (20,99 PLN), koszulka z Bitcoinem męska (20,99 PLN).

Przypinki na każdą okazję

Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować, ma już poduszkę i koszulkę, pozostają ci jeszcze przypinki. Kryptowalutowe piny są o tyle uniwersalne, że można je przypiąć między innymi do plecaka, torebki, koszuli lub specjalnej tablicy.

Popularne produkty z tej kategorii: przypinka Bitcoin złota matowa (10,49 PLN), przypinka Bitcoin Miner złota (13,99 PLN).

Gadżety dla miłośników kryptowalut

Oczywiście wybór jest dużo większy, bo w ofercie sklepu znajdziesz również inne mniej lub bardziej praktyczne akcesoria i gadżety, których wspólnym motywem są krypto. Dzięki spince na banknoty nawet codzienne korzystanie z fiatów stanie się przyjemniejsze, a bitcoinowe karty do gry pomogą rozkręcić każdą imprezę.

Popularne produkty z tej kategorii: spinka na banknoty z BTC (13,99 PLN), bitcoinowa piłeczka antystresowa (4,89 PLN), karty do gry z motywem Bitcoina (18,19 PLN) i kubek z najważniejszą kryptowalutą (10,49 PLN).

Najlepszy prezent związany z krypto

Możesz też postawić na nieco droższy prezent, który przyda się każdemu, kto na poważnie myśli o inwestowaniu w kryptowaluty. Dobry portfel sprzętowy typu Ledger Nano S z oferty oficjalnego polskiego dystrybutora pozwoli bezpiecznie przechowywać cyfrowe aktywa. Obecnie ten model portfela można zamówić w kilku kolorach, dzięki czemu łatwiej będzie je później rozróżnić.

Więcej inspiracji znajdziesz w zakładce FlyingAtom Shop promocje, gdzie regularnie pojawiają się nowe promocje na kryptowalutowe gadżety.

hello world!