Kurs wymiany Bitcoina

26 / 07 / 2019

W kantorze FlyingAtom kolejne rewolucyjne zmiany. Na naszej stronie internetowej w zakładce BITOMATY udostępniliśmy podgląd na kurs wymiany Bitcoina on-line. Jest to kurs wymiany z uwzględnieniem naszych prowizji i opłat. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz dzwonić do nas albo przychodzić do naszego biura, aby otrzymać wycenę. Kursy wymiany w biurze są też takie same jak w przypadku wymiany w Bitomacie.

Zmieniamy też zasady dotyczące transakcji w biurach poniżej 5000 zł. Wymiana będzie obowiązywać po kursie podanym na stronie, ale zostanie doliczona też opłata transakcyjna w wysokości 150 zł. Do tej pory opłata transakcyjna dla takich wymian wynosiła 250 zł. Przy wymianach w Bitomacie nie istnieją żadne progi. Wymieniamy tam środki po podanym kursie. Należy jednak pamiętać, że przy zakupie BTC pobierana jest dodatkowo opłata transakcyjna w wysokości 5 zł.

Zachęcamy też do wymiany w kantorze FlyingAtom inny dostępnych w ofercie kryptowalut. Wymian pozostałych coinów – Dash, ethereum, litecoin – odbywa się na dotychczasowych zasadach. Pobieramy 4% od aktualnego kursu giełdowego.

Dokonując sprzedaży swoch Bitcoinów w kantorze FlyingAtom zachęcamy do korzystania z naszego internetowego formularza wymiany. Znajduje się on w zakładce WYMIANA ON-LINE. Kursy tam podawane są identyczne jak podczas wizyty w biurze czy bitomacie, a pozwalają zaoszczędzić czas, który upływa na potwierdzenie transakcji w sieci blockchain. Jest to najwygodniejsza i najszybsza forma do odbioru gotówki po wymianie BTC.

hello world!