Nowa odsłona naszej strony

21 / 03 / 2022

W końcu jest! Nowa odsłona naszej strony to nie tylko poprawiona szata graficzna, przemyślany układ i uwzględnienie aktualnych trendów, ale przede wszystkim większa wygoda dla użytkowników.

Możesz teraz łatwo sprawdzić kursy kryptowalut dostępnych w bogatej ofercie naszych kantorów stacjonarnych, a także znaleźć najbliższy bitomat i upewnić się, że stan gotówki w urządzeniu odpowiada Twoim potrzebom. A to dopiero początek zmian!

Nowoczesna strona kantoru Bitcoin

W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody podczas korzystania z naszej strony nowa wersja jest o wiele szybsza. Zadbaliśmy również o bardziej przejrzyste wyeksponowanie najważniejszych informacji. Dzięki licznym testom udało nam się uzyskać intuicyjny układ, który powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

We wszystkich naszych kantorach Bitcoin możesz uzyskać profesjonalne wsparcie i niskie prowizje. Jeżeli chcesz uniknąć czekania w kolejce, skorzystaj z naszej strony, aby umówić się na spotkanie. Warto to zrobić szczególnie przy większych transakcjach. Adresy wszystkich stacjonarnych kantorów kryptowalut i numery telefonów do dyżurujących pracowników znajdziesz w zakładce Kantor Bitcoin

Stan gotówki w bitomatach

Bitomaty FlyingAtom są dostępne w całej Polsce. Z urządzeń można korzystać w 23 miastach, ale to dopiero początek. Przez cały czas rozszerzamy naszą ofertę, dzięki czemu już niebawem na naszej mapie bitomatów znajdą się nowe miejscowości. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród społeczności kryptowalut, ponieważ minimalna kwota transakcji wynosi jedynie 100 złotych. Oprócz BTC w bitomatach łatwo wymienisz również ETH i popularne stablecoiny (Tether i USDCoin). 

Dzięki temu, że w każdym momencie możesz sprawdzić stan gotówki w bitomatach (wystarczy, że przejdziesz na stronę Bitomaty i odnajdziesz najbliższe urządzenie) nie musisz się obawiać, że twoja transakcja nie zostanie obsłużona.

Internetowy kantor kryptowalut

Kolejną istotną nowością jest ulepszony kantor online, dzięki któremu możesz sprzedać swoje Bitcoiny bez wychodzenia z domu. Cały proces jest bardzo intuicyjny, a w razie jakichkolwiek problemów możesz skorzystać z naszych poradników lub zadzwonić na infolinię. Po zakończeniu transakcji będziesz mógł umówić się na odbiór gotówki w jednym z biur lub wypłacić pieniądze w którymś z bitomatów.

Warto również wspomnieć o naszych Ambasadorach, czyli popularnych sportowcach, którzy walczą o zwycięstwo w barwach FlyingAtom. Zachęcamy więc do zagłębienia się w treści dostępne na nowej odsłonie naszej strony.

Do zobaczenia w kantorze!

hello world!