Nowe kryptowaluty w kantorze online

28 / 04 / 2022

Gdzie najlepiej sprzedać Bitcoina? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele, ale nie każda jest korzystna dla klienta. Przykładowo przy wypłacaniu pieniędzy z giełdy bezpośrednio na konto bankowe nie da się wykluczyć ryzyka, że realizacja transakcji potrwa nawet kilka dni, a dodatkowo bank przeliczy środki po niekorzystnym kursie.

Warto więc zainteresować się naszym kantorem online, gdzie możesz sprzedać BTC, ETH oraz USDT i USDC, a gotówkę odebrać w bitomacie lub jednym z kantorów stacjonarnych. 

Jak sprzedać Bitcoina / Ethereum?

Kantor online możesz od teraz wykorzystać do bezproblemowej sprzedaży BTC i ETH. Można w ten sposób wymienić również stablecoiny (USDT i USDC na sieci ERC20) na gotówkę. Wystarczy, że prześlesz kryptowalutę na wskazany adres, a pieniądze będziesz mógł odebrać w kantorze stacjonarnym lub jednym z kilkudziesięciu bitomatów.

Cały proces jest bardzo intuicyjny, a wszystkie kroki zostały dokładnie opisane w języku polskim, angielskim i rosyjskim. W celu sprzedania swoich kryptowalut wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Wejdź na stronę kantoru online, który należy do popularnej sieci FlyingAtom.
  2. Wybierz jedną z obsługiwanych kryptowalut: BTC, ETH lub USDT, USDC (na sieci ERC20).
  3. Dokonaj weryfikacji z wykorzystaniem numeru telefonu lub adresu email.
  4. Wybierz bitomat lub biuro jako miejsce odbioru gotówki.
  5. Określ kwotę, jaką chcesz wymienić.
  6. W ciągu 5 minut prześlij kryptowalutę na wygenerowany adres.

To wszystko! Na koniec nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić wybrany na początku punkt i odebrać gotówkę. Na odebranie pieniędzy klient ma aż 72 godziny, więc nie trzeba się śpieszyć. Dokonując wymiany pamiętaj, że transakcje powyżej równowartości 1 000 EUR wymagają weryfikacji  danych osobowych w naszym biurze lub poprzez WhatsApp.

Zalety korzystania z kantoru online

Możliwość szybkiego zareagowania na wzrosty kursów i sprzedanie kryptowalut w dogodnym dla nas momencie to największa zaleta kantoru online. Wielu naszych klientów ceni sobie również to, że pieniądze otrzymują do ręki i nie muszą czekać w biurze czy przy bitomacie na potwierdzenie transakcji w sieci blockchain.

hello world!