Nowości w FlyingAtom Shop

08 / 02 / 2019

Nasz sklep FlyingAtom Shop cały czas się rozwija. Praktycznie każdego tygodnia dodajemy do niego nowe produkty. Warto więc regularnie zaglądać na stronę lub śledzić nasze kanały w Social Media. O wszystkim informujemy na Twitterze oraz Facebooku.

Oferujemy obecnie największy wybór portfeli sprzętowych do kryptowalut na rynku, a w dodatku w najlepszych cenach. Na FlyingAtom shop znajdziecie teraz zarówno Trezor One, Trezor T, Ledger Nano S, Archos Safe T-mini, jak i Coldbit Steel oraz Cryptosteel Memonic. Każdy wiec znajdzie coś interesującego dla siebie.

Naszym najnowszym produktem są natomiast przypinki Bitcoin oraz Bitcoin Miner. Przypinki są doskonałym dodatkiem do ubrań, prawdziwe „must have” każdego miłośnika kryptowalut. Przypinki Bitcoin dostępne są w czterech kolorach: złotym, złotym matowym, srebrnym oraz brązowym. Można więc dobrać znaczek do swoich różnych stylizacji.

przypinka bitcoin

Dostępne są też etui na telefon. Obecnie mamy je w 6 wzorach, takich samych jak na koszulkach, ale rozszerzymy wkrótce tą ofertę. Nie martwcie się, czy etui będzie pasowało do Waszego telefonu. Możecie wybierać wśród 714 modeli telefonów 14 najpopularniejszych marek. Każdy więc znajdzie coś do swojego smartfonu.

Poza nowymi produktami, w sklepie regularnie odbywają się promocję. Raz w tygodniu przeceniamy wybrany produkt o 15%. W poprzednim tygodniu można było nabyć taniej poduszkę Bitcoina, natomiast w tym, aż do 12 lutego można kupić taniej koszulkę Bitcoin Binary.

promocja

hello world!